POZNAJ MÓJ SEKRET SKUTECZNEGO RADZENIA SOBIE Z  EMOCJAMI W ZWIĄZKU I W RELACJACH Z BLISKIMI.  SPOWODOWAŁ ON, ŻE PRZESTAŁAM ŻYĆ W CIĄGŁYM LĘKU I STRESIE. ZAMAST TEGO ODZYSKAŁAM SPOKÓJ, RADOŚĆ I SZCZĘŚCIE KAŻDEGO DNIA.

Sposób ten został także sprawdzony już przez setki innych kobiet, którym również nigdy wcześniej to nie wychodziło!

UWAGA: Jeżeli uważasz, że należysz do kobiet, które: 

mają pracę, męża/partnera, a może nawet dzieci, a mimo to nie są do końca szczęśliwe,
nie radzą sobie na co dzień z takimi emocjami jak: złość, żal, bezsilność, lęk,  smutek, poczucie odrzucenia, winy, zazdrość i innymi, którymi czują się wręcz przytłoczone,
czują się mało ważne, mało wartościowe i/lub pozbawione pewności siebie, szczególnie w obszarze życia prywatnego,
są zmęczone i zrezygnowane codzienną pogonią za docenieniem i zauważeniem, 
mają dość walki o to, aby być wystarczająco dobre i kochane,
 przejmują się opinią innych, która bardzo mocno wpływa na ich codzienne życie, 
mają wiele wewnętrznych obaw i żyją przewlekłym stresie,
wciąż wracają w swoich myślach do wydarzeń z przeszłości, które niekorzystnie wpływają na wybrane obszary codziennego życia,
myśląc o przyszłości często widzą ją negatywnie, w czarnych barwach, 
są w stałym związku, ale często boją się, że wszystko się za chwilę całkiem rozsypie, a one zostaną same,
pomimo, że chcą, to nie potrafią w pełni cieszyć się codziennym życiem,

To NIE CZYTAJ I Nie Słuchaj Żadnych Porad.  NIE KUPUJ też ŻADNYCH SZKOLEŃ Dotyczących Radzenia Sobie z Emocjami w Związku. NAJPIERW Przeczytaj Wszystkie Informacje Na Tej Stronie...

...Bo Za Chwilę Obalę Największe Mity z Tym Związane. Zdradzę Ci OSZUSTWA Pseudo-Specjalistów.  Pokażę Ci Też Co Musisz Naprawdę Robić, Abyś Mogła w Końcu Mieć Realny Wpływ na Siebie, Swoje Emocje, Myśli, Reakcje I Zachowania. Szczególnie Chcąc Budować Szczęśliwy Związek.

Droga Kobieto,

Nazywam się Karolina Mikulko i już na wstępie mam do Ciebie bardzo ważne pytanie...

Czy Zdarza Ci Się Obwiniać I Mieć Żal Do Siebie O To, Że Nie Panujesz Nad Swoimi Emocjami, Co Wpływa Niekorzystnie Na Budowany Związek Z Partnerem I Życie Rodzinne?

...i pomimo tego, wciąż  WIERZYSZ, ŻE JESZCZE MOŻE SIĘ WSZYSTKO UŁOŻYĆ nawet, jeśli obecnie masz dość… 

emocjonalnego chaosu, który nie pozwala spać spokojnie,
impulsywnego reagowania pod wpływem emocji, przez które bywa, że za dużo powiesz lub zachowasz się tak, jak  w głębi siebie wcale tego nie chcesz, 
wracającego poczucia samotności, pomimo, że jesteś w związku,
wewnętrznej frustracji, bezsilności i utrzymującego się napięcia związanego z sytuacją w budowanej relacji,
poczucia bycia niewystarczająco dobrą żoną, matką, kobietą,
 lęku przed brakiem miłości, jakiej mogłabyś doświadczyć,
zastanawiania się, czy spełniasz oczekiwania innych i tego, jak jesteś postrzegana przez najbliższych i/lub otoczenie.

Co Tak Naprawdę Tobą Kieruje, Gdy Emocje Zaczynają Brać Górę, A Tobie Zdarzy Się Mówić Lub Robić Rzeczy, Których Wcale Nie Chcesz?

Przecież masz dobre intencje i starasz się być dobrym człowiekiem.  A gdy przychodzą chwile, w których emocje przejmują kontrolę, to tak naprawdę oznaka wewnętrznej bezsilności. Przecież chcesz jedynie chronić siebie przed życiową klęską jaką mogłoby być rozstanie ze swoim mężczyzną.

Pamiętasz te dobre momenty Waszej relacji? Te chwile, w których czułaś się ważna, doceniona, zauważona, a nawet po prostu kochana? 

To one powodują, że wciąż wierzysz, że jeszcze uda się wszystko poukładać. I że będzie jeszcze między Wami dobrze. 

Zauważasz Jednak, Że Brak Umiejętności Panowania Nad Emocjami Niekorzystnie Wpływa Na Związek, Relacje W Rodzinie I Tylko Was To Oddala?

Myślałaś kiedykolwiek nad tym, że mężczyzna pewnego dnia będzie miał dość? Dość kłótni, czepiania się o drobnostki, tego, że wszystko musi być po Twojemu? Tego, że nie może mieć już nawet swojego zdania, bo i tak będzie skrytykowany? 

Brałaś pod uwagę fakt, że może on po prostu odejść i Cię zostawić? 

Tak, wiem... wolałabyś nawet o tym nie myśleć, ale…

Niejeden Związek Kobiet, Które Zgłosiły Się Do Mnie Po Pomoc W Radzeniu Sobie Z Emocjami, Straciły Wcześniej Ukochanych Mężczyzn, Ponieważ Nie Panowały Nad Swoimi Reakcjami I Zachowaniami. Ja Też Tak Kiedyś Miałam.

Kiedy miałam 13 lat, doświadczyłam pierwszego życiowego zawodu miłosnego. Po trzech dniach “chodzenia”, moja dziecięca miłość oświadczyła, że już mnie nie chce. Moje serce pierwszy raz rozsypało się wtedy na milion kawałków. Wielkie zranienie wywołało we mnie ogromny lęk i strach przed kolejnym odrzuceniem. Dlatego kiedy ówczesny chłopak chciał to naprawić, ja ze strachu po prostu odmówiłam. 

Od tego się zaczęły moje życiowe miłosne rozterki. A we mnie zaczął się kształtować schemat budowania relacji damsko-męskich.

Choć w kolejnych latach poznałam kilku wspaniałych chłopaków, za każdym razem ostatecznie doświadczałam odrzucenia. To w szkole ktoś się ze mnie śmiał. To kolega, który mi się podobał, traktował mnie jak powietrze. To ktoś się zabawił moimi uczuciami. Wiele tego wszystkiego było.

Najtrudniejszym czasem dla mnie był jednak mój pierwszy poważny związek. Miałam wówczas około 21 lat. Mężczyzna, z którym się wówczas związałam, był bodajże 7 lat starszy ode mnie. Na początku bardzo się starał. Gdy jednak poczuł, że już mnie zdobył, jego zachowanie zmieniło się o 180 stopni. 

Podczas, gdy ja po prostu pragnęłam w końcu czuć się kochana, docenienia, zauważona. On nagle przestał mieć dla mnie czas. Mało tego,  ciągle mi pokazywał, że coś ze mną nie tak. Czepiał się i ciągle nic mu nie pasowało. Do tego spotykał się ze mną tylko wtedy, gdy miał ochotę na seks! Tak, dziś wiem, to była bardzo toksyczna relacja i nie powinnam się godzić na taki układ. Trzymałam się tego tylko dlatego, że bałam się zostać sama. Prawda jest taka, że nie dostawałam nic, co mogłoby kojarzyć się z dojrzałym, szczęśliwym związkiem.

Oczywiście, mnie też w tamtym momencie daleko było do dojrzałości emocjonalnej i gotowości na zbudowanie trwałego, udanego związku.

Poza tym, że on mnie traktował jak wspomniałam powyżej, to ja też zrobiłam swoje. Wcześniejsze doświadczenia z okresu dojrzewania spowodowały, że panicznie bałam się zostać sama. Do tego źle o sobie myślałam i nie wierzyłam, że mogę być szczęśliwa. Dlatego już w tamtym związku, ukształtowane wcześniej schematy i reakcje emocjonalne, zaczęły mocno się ujawniać, a ja kompletnie nie miałam na nie wpływu.

Kolejny Związek Tylko Upewnił Mnie W Przekonaniu, Że Zupełnie Siebie Nie Kontroluję I Nie Umiem Zatrzymać Swoich Reakcji, Gdy Powinnam To Zrobić

Gdy wydawało się, że przeszłość została za mną, a ja poznałam kolejnego mężczyznę, z którym miałam budować wspólną przyszłość, zaczął się horror.

Tym razem to ja zaczęłam wszystko niszczyć swoimi lękami, obawami, wymaganiami. Krzyczałam, złościłam się, czepiałam. Próbowałam nawet emocjonalnie nim manipulować. Miałam w swojej głowie listę oczekiwań, które chciałam, aby on spełniał. I to tylko dlatego, że w głębi siebie bałam się kolejnego odrzucenia, zranienia, a nawet samotności! 

Przejmowałam się opinią innych, więc nasz związek musiał wyglądać idealnie, przynajmniej z zewnątrz. Przytłoczona swoimi emocjami, które dźwigałam każdego dnia, wszystko widziałam w czarnych barwach. Do tego źle o sobie myślałam i wciąż obawiałam się najgorszego, czyli że to też się skończy…

I Stało Się! Okazało Się, Że On Ma Drugą!

To był moment, który mocno utrwalił wszystkie moje wcześniejsze doświadczenia i przeżycia.  Łzy przez tydzień płynęły litrami. Ogromna złość na siebie, niego i na cały świat od środka rozdzierała moje serce na strzępy. Domyślam się, że jako kobieta, chociaż trochę rozumiesz, jak mogłam się w tamtym momencie czuć. Najgorsze obawy i lęki po raz kolejny okazały się rzeczywistością!

Gdy Emocje Opadły, Zrobiłam Analizę Wszystkich Swoich Dotychczasowych Relacji. Zauważyłam TO, Co Mogło Się Przyczyniać Do Tego, Że Nie Mogłam Być Z Nikim Szczęśliwa I Nikt Nie Chciał Być Ze Mną Na Stałe.

Po długich rozmyślaniach przyszedł moment na szczerość ze sobą samą. Tak naprawdę to ja, swoim zachowaniem i brakiem panowania nad emocjami mocno przyczyniłam się do tego, jak mnie traktowali mężczyźni. Moja ciągła złość, humorki, czepianie się, krzyczenie na nich, oczekiwanie, że będzie wszystko po mojemu… Tak szczerze mówiąc sama z sobą chyba bym też nie wytrzymała.

Oczywiście! Moje schematy emocjonalne i reakcje nie usprawiedliwiają zachowań niektórych moich wcześniejszych partnerów. Ale prawda jest taka, że nawet mając najwspanialszego mężczyznę na świecie, nie byłabym wówczas w stanie zbudować wymarzonego i szczęśliwego związku. We mnie samej był wówczas za duży chaos emocjonalny.

A TERAZ SKUP SIĘ, PONIEWAŻ ZA CHWILĘ PRZECZYTASZ COŚ NIEZWYKLE WAŻNEGO!

 Ty nie musisz męczyć się sama ze sobą, nie radząc sobie z emocjami. Możesz już dziś zrzucić z siebie ciężar swoich lęków, obaw, żalu, złości, smutku i wszystkiego, czego masz dość i z czym sobie dotąd nie radziłaś w zakresie emocji i co mogło wpływać niekorzystnie na budowany przez Ciebie związek.  

Dzięki frustracji i bezsilności jaką możesz czuć zaczęłaś szukać skutecznego rozwiązania emocjonalnych problemów i możesz jeszcze uniknąć tragedii związanej z rozstaniem i kolejnym poczuciem odrzucenia!

Wystarczy,  że nauczysz się jak radzić sobie z emocjami w związku. Wystarczy wykorzystać odpowiednie, banalnie proste ćwiczenia.  Dzięki nim możesz wykorzystywać swój własny umysł do tego, aby zacząć mieć wpływ na swoje emocje, zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz

Tak, zdaję sobie sprawę, że może to brzmieć mało wiarygodnie. Ale co by było, gdyby jednak okazało się, że to wszystko naprawdę tak działa?  Jakby to było, gdybyś już w ciągu kilku dni mogła zacząć mieć znacznie większy wpływ na siebie, swoje emocje, reakcje i zachowania?

Nauka Panowania Nad Emocjami Jest SKUTECZNA I Przynosi TRWAŁĄ ZMIANĘ Jeśli Znasz Odpowiednie Techniki Oraz Unikasz Powszechnie Promowanych BŁĘDÓW Związanych Z Radzeniem Sobie Z Emocjami

To jest moment, w którym wielcy Pseudo-Specjaliści mogą mnie znienawidzić lub zacząć hejtować, ponieważ poniżej zdradzę Ci najbardziej powszechne promowane przez nich wskazówki na radzenie z emocjami, które nie mają szans być trwale skuteczne w Twoim życiu…

Wskazówka #1

“Odliczaj od 1 do 10 i przejdzie”

Ileż to razy w swoim życiu słyszałam od moich klientek, że od wielu osób dostawały tego typu radę. Liczyły i… NIC! Zupełnie NIC! A nawet jeszcze bardziej się po tym denerwowały. Z czasem już samo hasło “policz do 10” wywoływało kumulacje emocji, zamiast ich upust.

Samo odliczanie nie ma możliwości zmiany czegokolwiek w odczuwanych emocjach czy samopoczuciu w danej chwili. Jest tak ponieważ nie wpływa ono w żaden sposób na Twój organizm, myśli, schematy, ani jego fizjologię.

Wskazówka #2

“Panuj nad sobą. Masz wolną wolę i to Twój wybór”

Ha, ha, ha! To jest chyba największy żart, z jakim się regularnie spotykam. Od razu mi się nasuwa do tego obietnica, którą i ja sobie przez lata składałam “Od jutra będę inna”. I tak, przez jeden dzień. No, może czasem przez trzy na siłę ze sobą walczyłam, aby faktycznie chociaż spróbować utrzymać zmianę.  W końcu to “mój wybór”.   

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że miałam ogromny żal do siebie,  a nawet złość, że jestem do niczego, bo nie umiem się zmienić. A przecież wciąż sobie to obiecuję. Czy to o czym teraz mówię, brzmi dla Ciebie znajomo? Jeśli ta, to uwaga - zwalniam Cię teraz z jakiegokolwiek poczucia winy związanego z tym, że wciąż próbowałaś, a pomimo to nie potrafiłaś nad sobą panować.

Niemożliwa jest tego typu zmiana, jeśli jest oparta tylko i wyłącznie o wypowiedziane słowa. Samo stwierdzenie, że nagle się zmienię, nic nie wnosi. Dlaczego jest to niemożliwe? Ponieważ Twoje reakcje i zachowania były kształtowane tygodniami, miesiącami,  a nawet latami. Są one zakorzenione głęboko w Tobie i w Twoim umyśle. Aby szybka zmiana była możliwa i trwała, należy wykorzystać techniki i ćwiczenia, pozwalające na wprowadzenie głębszych zmian w Tobie.  W Tobie, czyli na poziomie, na którym są utrwalone dotychczasowe reakcje.


Wskazówka #3

“Kup zioła lub olejki na uspokojenie”

Następna porada, która nigdy w życiu nie spowoduje, że zaczniesz mieć wpływ na swoje emocje, reakcje i zachowania. Jasne, różnego rodzaju specyfiki chwilowo mogą Cię wyciszyć i uspokoić. Pamiętaj, że nie zmienią one Twojego odbioru emocjonalnego tego, przez co przeszłaś.  Nie zmienią przyczyny lęku, złości, żalu. Nie wymarzą źródła  niskiego poczucia wartości lub negatywnego nastawienia do świata.

Zioła, olejki i inne tego typu produkty działają doraźnie, na chwilę. Nie usuwają one przyczyny problemu. To tak, jakby powiedzmy na ścianie w kuchni zaczął pojawiać się grzyb. A Ty zamiast się go pozbyć i usunąć jego przyczynę, po prostu zrobisz szybkie malowanie. Jasne, na chwilę nie będzie go widać. Ale tak naprawdę grzyb nie został usunięty i zapewne szybko znowu będzie widoczny. Podobnie z emocjami, na chwilę mogą się wyciszyć. Ale przyczyna nieradzenia sobie z nimi, wciąż będzie w Tobie. I zapewne szybko znowu zauważysz to w swoim zachowaniu.

Jeśli Zatem Żadne Wskazówki, Które Dostaję, Nie Przynoszą Efektów, To Co Dokładnie Mam Zrobić, Aby W Końcu Mieć Trwałą Zmianę? 

Przede wszystkim musisz jej chcieć. Należy też otworzyć się na poznanie prostych technik i ćwiczeń. Mają one pozwolić Ci zrozumieć, jak działa ludzki umysł. Nauczą Cię również umiejętnie wykorzystywać jego naturalne właściwości. 

Unikaj oceniania i zakładania z góry, że to nie będzie łatwe, że Tobie się na pewno nie uda, że to nie dla Ciebie. Taki sposób myślenia powoduje, że wzmacniasz tylko w sobie stare schematy. A to za chwilę może pociągnąć za sobą pojawienie się kolejnych  niekorzystnych dla Ciebie emocji. A przecież chcesz zacząć zamieniać je na nowe, dobre i wspierające, prawda?

Zamiast tego pomyśl jakby to było, gdybyś już dziś mogła zacząć wykorzystywać m.in swoją wyobraźnię, aby pozbyć się tych impulsywnych zachowań. Aby pozbyć się lęków, złości, irytacji i wszystkich innych emocji, których nie chcesz już dźwigać. Wiesz, że to one mogą przyczyniać się do kolejnych kłótni w Twoim związku. 

Ach tak! Wspomniałam o wyobraźni, ponieważ to m.in. ona jest jedną z właściwości umysłu, które pozwalają wprowadzać trwałe zmiany w skutecznym radzeniu sobie z emocjami. 

Zdarza Się, Że Niektóre Osoby Zaczynają Analizować I Twierdzić, Że Ich Wyobraźnia Nie Działa I Jest Nieskuteczna! 

Wtedy zadaję im jedno pytanie: czy nie jest tak, że Twoje lęki, obawy, złość, zazdrość, żal i inne emocje pojawiają się w Tobie wtedy, gdy zaczynasz wyobrażać sobie i myśleć o tym, że wydarzy się coś złego? Lub wtedy, gdy wspominasz jakieś wydarzenia z przeszłości? 

Oczywiście, że odpowiedź, za każdym razem brzmi:  TAK!!!

Automatyczne reakcje emocjonalne są po prostu efektem tego, co z reguły  pojawia się w głowie człowieka właśnie w formie myśli i wyobrażeń. W zależności od tego, przez co dana osoba przeszła, czego w życiu doświadczyła i czego jej głowa się nauczyła, takie obrazy, myśli i wyobrażenia, będą się pojawiały. Będą wywoływały jednocześnie określone reakcje lub zachowania. 

Dlatego właśnie jeśli należysz do osób, które nie radzą sobie z emocjami, prawdopodobnie doświadczyłaś w swoim życiu czegoś, co spowodowało, że Twoja głowa dziś reaguje automatycznie w określony sposób. I ta wyuczona właśnie droga, może nie być dla Ciebie i Twojego związku korzystna.

Ale to nie wszystko! Bywa czasem też tak, że człowiek po prostu nie pamięta dobrze swojej przeszłości czy  konkretnych wydarzeń. Może nie być w stanie przypomnieć sobie żadnej sytuacji, która mogłaby wpłynąć na reakcje, które się pojawiają. I to też jest normalne. Nikt nie pamięta wszystkich wydarzeń ze swojego życia. Poza tym często umysł chcąc chronić człowieka, po prostu wypiera i odbiera dostęp pamięci do trudnych sytuacji, jakich się doświadczyło. Pomimo wszystko one się wydarzyły i wpłynęły na kształtowanie reakcji emocjonalnych i sposobu myślenia.

No Dobrze, Ale Jak To Wszystko Pozmieniać, Jeśli Coś Się Wydarzyło Dawno Albo Czegoś Nie Pamiętam? Pomimo Tego Nadal Mogę Mieć Trwałe Zmiany?

Oczywiście! Nie musisz pamiętać wszystkich wydarzeń, których doświadczyłaś. Techniki skutecznego radzenia sobie z emocjami, mają za zadanie ukształtować w Tobie nowe schematy reakcji czy myślenia. 

Ucząc się tego typu technik, uczysz się mieć znacznie większy wpływ na to, co się pojawia w Twojej głowie i jakie emocje to w Tobie wywołuje. Coś co do tej pory było automatyczne, zamieni się na takie, na które będziesz mogła mieć znacznie częściej świadomy wpływ. 

Oczywiście, nie da się uniknąć tego, aby pojawiały się w życiu różnego rodzaju emocje. Ale teraz, gdy pojawi się coś, czego nie chcesz, będziesz miała wybór, co z tym zrobisz. Będziesz mogła zdecydować jak na to zareagujesz i czy będziesz chciała długo zostać w tych emocjach. A może będziesz wolała je zamienić na takie, jakie będą dla Ciebie bardziej korzystne i wspierające w danej sytuacji?

A Co W Sytuacji, Gdy Ktoś Był Lub Jest W Trakcie Psychoterapii? Czy Nadal Może Stosować Tego Typu Techniki I Czy To W Ogóle Ma Sens?

Udział w spotkaniach z psychologiem lub psychoterapeutą nie wyklucza nauczenia się technik radzenia sobie z emocjami. I jak najbardziej ma to sens.  Praca z psychologiem czy psychoterapeutą opiera się zwykle na rozmowie. Techniki skutecznego radzenia sobie z emocjami to są natomiast różnego rodzaju ćwiczenia, które zwiększają świadomość siebie samej. Pozwalają mieć większy wpływ na swoje zachowania, reakcje czy sposób myślenia. Wykorzystują jedynie to, co jest dla człowieka naturalne. Mogą zatem jedynie wesprzeć pracę ze specjalistą. 

Tak szczerze mówiąc sama też współpracuję z kilkoma psychologami i psychoterapeutami.  Popierają oni tego typu techniki i ćwiczenia. Jest to ich zdaniem forma wzmacniającą efektywność standardowej psychoterapii czy wsparcia psychologicznego. 

Co Mogę Więc Zrobić, Aby Nauczyć Się Technik Skutecznego Radzenia Sobie Z Emocjami I Jak Najszybciej Zacząć Swoją Zmianę?

Przygotowany przeze mnie kurs “Jak skutecznie radzić sobie z emocjami?” zawiera najpotrzebniejsze techniki, które już w ciągu kilku dni pozwolą Ci zobaczyć pierwsze zmiany w swoich reakcjach. A po miesiącu, dwóch będziesz zupełnie pewna, że są one TRWAŁE!

 

W kursie “Jak  skutecznie radzić sobie z emocjami?”:

Najpierw pokażę Ci jak działa Twój umysł. Dowiesz się jak  uruchomić ogromną siłę Twojej wyobraźni, aby w prosty i skuteczny sposób zacząć wpływać na swój sposób myślenia, reakcje emocjonalne i samopoczucie.

Następnie dowiesz się co zrobić, aby zacząć bardziej pozytywnie myśleć nie tylko o tym, co Cię czeka, ale także o sobie samej! 

W kolejnych krokach nauczysz się dystansować do opinii innych, w tym ukochanego. 

Dowiesz się jak uwalniać emocje, które dźwiga Twoje ciało.

Nauczysz się także zamieniać emocje, których w danej chwili nie chcesz, na te, których potrzebujesz. 

Poznasz sekret przywoływania wewnętrznego spokoju niemal na zawołanie.

Otrzymasz także strategię na to, aby budować w sobie dobry nastrój każdego dnia. To naturalnie wpłynie na poprawę jakości Twojego związku!

Otrzymasz także ode mnie skrypt “Trening skutecznego radzenia sobie z emocjami”. Ułatwi Ci on utrwalanie wprowadzanych zmian, których tak bardzo pragniesz!

 

Co więcej...

Kurs „Jak skutecznie radzić sobie z emocjami?” Został Stworzony  Nie Tylko Z Myślą O Kobietach Świadomych Siebie, Ale Także O Tych, Które Nigdy Wcześniej Nie Miały Styczności Z Rozwojem Osobistym Ani Żadną Inną Formą Pracy Nad Własną Zmianą

Odkąd pracuję z kobietami pomagając im skutecznie radzić sobie z emocjami i budować szczęśliwe związki, regularnie, niemal na każdej sesji indywidualnej słyszę:

„Karolina, to jest niesamowite! Dziś dopiero drugie nasze spotkanie, a ja już po pierwszym  widzę u siebie zmiany, które się utrzymują!”

Od lat fascynują mnie możliwości ludzkiego umysłu. Nie ma dla mnie nic cenniejszego niż pomoc drugiemu człowiekowi. Dlatego zdobyłam wiele kwalifikacji, które pozwoliły mi dojść do momentu, w którym realne efekty wsparcia są bardzo szybko widoczne. A zmiany  pozostają oczywiście trwałe.

Jak wiesz, sama byłam kiedyś w podobnym miejscu co moje dotychczasowe klientki, dlatego było mi o wiele łatwiej znaleźć i dopasować do ich potrzeb najlepsze strategie, techniki i ćwiczenia, które pozwalają im mieć tak spektakularne efekty w tak krótkim czasie!


Właśnie dlatego kobiety, które korzystały dotychczas z indywidualnych sesji u mnie, podczas których stosowałam właśnie te techniki, o których mowa, były regularnie zaskoczone, że: 

- techniki nie są niczym magicznym, a wykorzystują to, co jest naturalne dla każdej z nas, czyli myśli, wyobraźnię, oddech, itp.,

- utrwalanie technik i wdrażanie ich w życiu codziennym to średnio zaledwie około 15-20 minut dziennie,

- techniki skutecznego radzenia sobie z emocjami, dają pierwsze efekty i zmianę niemal od razu, jak tylko zacznie się je utrwalać,

- każda z kobiet, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miała styczności z takimi metodami, z uśmiechem kończyła każde z ćwiczeń. Zwykle od razu czuła, że “coś” jest inaczej i zaczyna się zmieniać. Te techniki NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ!

Wszystko Pięknie, Tylko Czemu Będąc W Związku, To Ja Mam Pracować Nad Swoimi Emocjami, Aby Bardziej Je Kontrolować, A Nie Mój Partner? Przecież On Wcale Nie Jest Idealny, Też Nad Sobą Nie Panuje I Ma Wiele Do Zmiany! 

Jasne! Doskonale Cię rozumiem. Jestem przekonana, że on także powinien ostro wziąć się za siebie, abyście oboje, wspólnie byli szczęśliwsi mając większy wpływ na siebie. Absolutnie nie twierdzę także, że tylko Ty odpowiadasz za to, że między Wami pojawia się dystans i nie jesteście w pełni szczęśliwi. 

Pamiętaj jednak, że:

- Ktoś musi być mądrzejszy i zrobić ten pierwszy krok, który może wpłynąć na poprawę całokształtu relacji.

- Zachowanie każdego z Was, wpływa na reakcje tego drugiego. Zatem Twoja zmiana na pewno także wpłynie w jakiś sposób na niego.

- Kiedy on zobaczy, że Ty się zmieniłaś, jest większa szansa, że i on się otworzy na pracę nad sobą. Może też będzie chciał coś zmienić, aby Wam w związku było wspólnie lepiej.

- Twój dobry nastrój i pozytywne emocje mogą także i jego zarażać, dzięki czemu oboje częściej będziecie się śmiać i milej wspólnie spędzać czas. To wpłynie na zwiększenie więzi między wami.

- Twoje nowe reakcje emocjonalne, myśli, zachowania przede wszystkim pozwolą Tobie stać się szczęśliwszą kobietą. Pozbędziesz się uzależniania własnego samopoczucia od niego. Staniesz się wolną emocjonalnie, szczęśliwszą kobietą, gotową do budowania dojrzałego związku!

No Dobrze Karolina, To Czym Dokładnie Jest Twój Kurs “Jak Skutecznie Radzić Sobie z Emocjami?”

Kurs ten jest zbiorem technik, które uczą zmieniać swoje schematy i reakcje emocjonalne, sposób myślenia oraz podejście do siebie i życia. Oczywiście będziesz mogła je zmieniać na takie, jakich Ty sama chcesz i jakich potrzebujesz. 

Wszystkie zawarte w kursie techniki były wielokrotnie, przez lata sprawdzane i wykorzystywane w pracy z kobietami podczas sesji indywidualnych. I za każdym razem dawały trwałe efekty.

Wiedząc, że mój czas na sesje jest ograniczony, przez co nie mam możliwości przyjmować wszystkich chętnych kobiet, stworzyłam kurs online. Zawarłam w nim te najbardziej skuteczne techniki radzenia sobie z emocjami, które pozwalają na samodzielną zmianę we własnym domu..

Mam świadomość, jak bardzo techniki te zmieniają życie. Dlatego chciałabym, aby mogło z nich skorzystać jak najwięcej kobiet. Tak naprawdę, to było największa inspiracją do tego, aby udostępnić to wszystko w formie kursu online. Kursu, do którego mogłaby mieć dostęp każda kobieta, która pragnie mieć większy wpływ na siebie, swoje emocje i chce budować bardziej szczęśliwy związek. 

W Jaki Sposób Otrzymam Dostęp Do Kursu I W Jakiej Jest On Formie?

Po dokonaniu płatności, na Twój adres mailowy przyjdzie wiadomość z linkiem do prywatnej grupy na Facebooku, dedykowanej tylko i wyłącznie osobom, które zdecydowały się na ten kurs.  

Dołączając do grupy, zostaniesz poproszona o wpisanie swojego imienia i adresu mailowego. Podaj ten sam, który wpisałaś wcześniej podczas płatności. Jest to niezbędne w celu weryfikacji osób dołączających do grupy.

Twoja prośba o dołączenie do grupy zostanie przeze mnie zatwierdzona w ciągu 24 godzin. W grupie wystarczy, że otworzysz zakładkę “Przewodniki”, aby zobaczyć podzielone na lekcje i moduły materiały. 


*****

Kurs “Jak skutecznie radzić sobie z emocjami?” dostępny jest w formie materiałów PDF oraz nagrań MP4, które możesz sobie uzupełniać i odsłuchiwać wykonując kolejne techniki i ćwiczenia.

Cały Kurs składa się z 3 Modułów i 9 Lekcji, które krok po kroku mają za zadanie pomóc Ci wprowadzać zmiany.

*****

Kurs został przygotowany w formie Online, ponieważ: 

- unikamy dodatkowych kosztów przesyłki, co wpływa na możliwość sprzedaży kursu po niższej cenie,

- koszt produkcji kursu online jest niższy niż miałby być w innej formie, co także wpływa na możliwość obniżenia ceny,

- nie musisz długo czekać na listonosza, dzięki czemu masz dostęp do kursu o wiele szybciej niż byłoby to przez pocztę,

- brak jest ryzyka, że przesyłka z materiałami będzie uszkodzona, więc możesz być  pewna, że wszystko będzie sprawnie działało.

Oto Szczegółowy Plan Kursu  „Jak Skutecznie Radzić Sobie z Emocjami?”:

MODUŁ I Lekcja 1.1 - Nazwij Swoje Emocje

W tej lekcji nauczysz się dokładnie określać i nazywać swoje emocje oraz uczucia. Dzięki temu lepiej poznasz siebie i łatwiej będzie je identyfikować oraz rozmawiać o nich np. z partnerem. Ta lekcja jest wprowadzeniem do tego, aby skutecznie wykorzystać także techniki, jakie otrzymasz w dalszej części kursu oraz skuteczniej radzić sobie z emocjami.


MODUŁ I Lekcja 1.2 - Siła wyobraźni, a emocje człowieka

Tutaj poznasz wpływ Twojej wyobraźni na odczuwane dotychczas emocje. Dowiesz się jak w bardzo prosty sposób możesz z niej korzystać w swoim codziennym życiu i związku.

Zrozumiesz także, jak ogromne znaczenie ma umiejętność wykorzystania tego, do czego ma naturalnie dostęp każdy człowiek. Pozwala to mieć znacznie większy wpływ na swoje samopoczucie i codzienne życie.


MODUŁ I Lekcja 1.3 - Wpływ pozytywnego myślenia na radzenie sobie z emocjami

Tutaj otrzymasz techniki, które pozwolą Ci wypracować pozytywne nastawienie, myślenie i postrzeganie świata w taki sposób, który jest dla Ciebie najbardziej korzystny.

Dzięki temu zminimalizujesz swoje lęki oraz wewnętrzne obawy. Możesz je najczęściej odczuwać myśląc o swojej przyszłości i konkretnych wydarzeniach, które wiesz, że Cię czekają. Zamiast nich będziesz mogła czuć więcej emocji, które chcesz czuć myśląc o tym, co Cię czeka. Może to być np. spokój, radość, ekscytacja i każda inna emocja, jaką sama wybierzesz.


MODUŁ I Lekcja 1.4 - Myśli - fizjologia ciała - emocje

Tutaj dowiesz się jak kierować swój sposób myślenia, aby przestać dźwigać emocje w swoim ciele. Nauczysz się jak wykorzystywać własną fizjologię, aby przywoływać emocje, których potrzebujesz w danej chwili.

Poznając zależność między myślami, fizjologią ciała i emocjami, zaczynasz uczyć się i bardziej rozumieć jak działa Twój organizm. To wpływa na odczuwane w danej chwili emocje. Dowiesz się też, jak w banalnie prosty sposób, zacząć niemal natychmiast mieć znacznie większy wpływ na siebie samą

Mając świadomość tych prostych mechanizmów, możesz w bardzo krótkim czasie zacząć przywoływać te emocje, których na “już” potrzebujesz. Pomimo, że ta lekcja, to wprowadzenie do bardziej zaawansowanych technik, już ona da Ci ogromne możliwości i umiejętności wpływania na swoje samopoczucie w danej chwili.


MODUŁ II Lekcja 2.1 - Zdystansuj się do opinii innych

Tutaj poznasz konkretną technikę, która pozwala zdystansować się do słów innych osób skierowanych w Twoją stronę. Dzięki temu przestaniesz reagować emocjonalnie na krytykę, hejt, niezrozumienie. Będziesz potrafiła zostawić emocje drugiego człowieka po jego stronie.

Lekcja ta spowoduje, że będziesz wolna od wpływu opinii innych osób na Twoje życie. Szczególnie na poziomie emocjonalnym. Oczywiście, nie zmienisz zachowania partnera czy pozostałego otoczenia, ale przestaniesz czuć, że ich słowa wpływają na Ciebie. Staniesz się wewnętrznie wolna i zdecydowanie bardziej spokojna.

Dystans do opinii partnera i otoczenia, spowoduje także, że przestaniesz się na każdym kroku czuć się atakowana. Samodzielnie będziesz mogła wybierać, co przyjmujesz do siebie, a czego przyjmować nie chcesz. Co będzie wpływało na Twoje życie, a co nie będzie miało żadnego wręcz znaczenia. Dzięki temu Twoja relacja z partnerem i komunikacja między Wami może znacznie się poprawić.


MODUŁ II Lekcja 2.2 - Uwalnianie emocji z ciała 

Tutaj nauczysz się oczyszczać swoje ciało z utrwalonych w nim emocji. Dzięki temu szybko uwolnisz się od bólów, ścisków i napięć kumulujących w swoim organizmie na poziomie emocji. Poczujesz w końcu lekkość i wewnętrzna ulgę.

Czy czujesz np. napięcia emocjonalne w klatce piersiowej, żołądku, na ramionach lub gdziekolwiek indziej? Wiesz, że te napięcia są wynikiem dźwiganych przez lat emocji? Już w ciągu kilku minut możesz się od tego uwolnić! Tak, dobrze widzisz, w ciągu kilku minut. Jednocześnie regularnie powtarzając tą technikę, będziesz mogła na co dzień czuć lekkość ciała. A to zapewne wpłynie korzystnie na Twoje ogólne samopoczucie każdego dnia.


MODUŁ II Lekcja 2.3 - Zamień swoje niekorzystne emocje, na te wspierające 

Tutaj otrzymasz technikę, która pozwala zamieniać niekorzystne emocje na korzystne. I to w różnego rodzaju sytuacjach i na wszelkich płaszczyznach życia. Dzięki temu przestaniesz powielać swoje stare schematy, reakcje oraz zamienisz je na nowe, takie jakie sama chcesz.

Oznacza to, że ta technika pozwoli Ci zmienić swoje wcześniej utrwalone schematy reakcji emocjonalnych na nowe. A konkretnie na takie, jakich sama chcesz. Możesz zmienić swoje reakcje, zachowanie, emocje i samopoczucie w chwilach, w których dotychczas reagowałaś z automatu i nie mogłaś nic z tym zrobić! 

Teraz krok po kroku wypracujesz nowe schematy. To pozwoli Ci np. zamiast się złościć, zachować spokój, zamiast się irytować, utrzymać cierpliwość, zamiast krzyczeć, spokojnie rozmawiać. I wszystko inne, co będziesz chciała. To Ty wybierasz sytuacje, reakcje i emocje, nad którymi pracujesz i które zmieniasz w swoim życiu.


MODUŁ II Lekcja 2.4 - Przywołaj wewnętrzny spokój, gdy go potrzebujesz

Otrzymana w tej lekcji technika, pozwoli Ci w każdej sytuacji, w której potrzebujesz mieć dostęp do znacznie wyższego poziomu wewnętrznego spokoju. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się spokojem i wewnętrzną harmonią każdego dnia.  Nie będzie to już zależne od czynników zewnętrznych i sytuacji, z którymi kiedyś mogłaś sobie nie radzić. 

Nauczysz się na zawołanie mieć dostęp do wewnętrznego spokoju. To znacznie poprawi także budowaną relację z partnerem. Teraz będzie Ci łatwiej na przykład zastanowić się co chcesz powiedzieć, unikając jednocześnie automatycznego ataku. 

Technikę tę będziesz mogła zastosować także w każdej innej sytuacji, niezależnie od miejsca w jakim się znajdziesz. Nawet będąc w gronie innych osób, czy to w domu czy w pracy, będziesz mogła z niej korzystać. A osoby z otoczenia nawet nie będą miały pojęcia, że coś robisz! 


MODUŁ II Lekcja 2.5 - Zbuduj i utrzymaj dobry nastrój każdego dnia

Tutaj otrzymasz konkretne podpowiedzi, co zrobić i jakie nawyki wprowadzić w życie, aby świadomie budować i utrzymywać dobre samopoczucie każdego dnia. To spowoduje, że Twoje życie stanie się szczęśliwsze, a Ty będziesz po prostu spełnioną kobietą.

Pomyśl, jak może wyglądać Twoje życie, a nawet Twój związek, kiedy od Ciebie będzie zależało w jakim nastroju witasz dany dzień? I co od rana zrobisz, aby spędzić go w jak najlepszym nastroju?

Jak będzie wyglądało Wasze życie, gdy zaczniesz więcej się szczerze uśmiechać? I nie dlatego, że tak wypada czy wbrew sobie, ale naturalnie czując te dobre, pozytywne emocje?


MODUŁ III - Trening Skutecznego Radzenia Sobie z Emocjami

W tym Module otrzymujesz skrypt PDF, którego celem jest pomóc Ci wdrażać i utrwalać zmiany w oparciu o techniki radzenia sobie z emocjami, które poznałaś.

Znajdź każdego dnia te kilka/naście minut dla siebie, aby przypominać sobie techniki. Nawet jeśli jest lepiej, koniecznie do nich wracaj i regularnie utrwalaj. 

Dzięki temu wypracujesz nowe schematy reakcji, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się życiem. I oczywiście budować wspaniałe relacje z bliskimi przez kolejne lata!

Wszystko Brzmi Bardzo Ciekawie, Ale Ile To Wszystko Jest Warte?

Kurs “Jak Skutecznie Radzić Sobie z Emocjami” zawiera najskuteczniejsze techniki, których uczę podczas sesji indywidualnych.  Dlatego najpierw przybliżę Ci, ile by Cię kosztowało ich poznanie podczas takiego spotkania w gabinecie.

Moja stawka za godzinę waha się od 150 do 300 zł (w zależności od formy pracy oraz pakietu i ilości spotkań). No, ale policzmy takie minimum, czyli uwzględnijmy te 150 zł za godzinę spotkania.

Nauka tych technik, które są zawarte w kursie to minimum 4 godziny.

Co oznacza, że jeśli chciałabyś po prostu zgłosić się do mnie, abym Ci pokazała i wytłumaczyła indywidualnie wszystkie techniki zawarte w Kursie “Jak skutecznie radzić sobie z emocjami?” to musiałabyś wydać minimum 600 zł (4godz x 150 zł), albo więcej!

Ale wiesz, tak naprawdę, to wcale nie jest też aż tak dużo. 

Dlaczego tak twierdzę? 

Ponieważ mogłabyś trafić do jakiegokolwiek pseudo-specjalisty, który swoje wsparcie opierałby na jakichś bezskutecznych radach. Te i tak nie przynosiłyby zbyt widocznych zmian w codziennym życiu. Zapewne musiałabyś więc do takiego kogoś chodzić miesiącami. Albo nawet latami. I to co tydzień! Gdybyś trafiła np. do jakiegoś zielarza, poza wizytą, musiałbyś jeszcze wydawać grube pieniądze na specyfiki.  A jak już wiemy, te nie miałyby jak wpłynąć na zmianę Twoich schematów czy reakcji! Bo działałyby tylko doraźnie.

Zakładając więc, że do takiego specjalisty musiałabyś chodzić powiedzmy minimum pół roku (o ile nie dłużej!) i jego wizyty też byłyby w kwocie 150 zł (to chyba teraz taka średnia rynkowa za godzinę) to…policzmy!

150 zł x 4 tygodnie w miesiącu x 6 miesięcy = 3600 zł!!!

A gdzie ewentualne specyfiki, zioła i olejki? Tego już tutaj nawet nie dodaję…


Jak widzisz, techniki, jakimi się dzielę, nie tylko pozwalają zaoszczędzić czas i zobaczyć szybkie i trwałe efekty w codziennym życiu. Ale także pozwalają zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy

Kurs Online „Jak skutecznie radzić sobie z emocjami?” zawiera tylko skuteczne i przetestowane techniki i ćwiczenia, które wykorzystuję od lat w pracy indywidualnej z kobietami.

UWAGA

Aktualna cena kursu 47,00 jest TYLKO TYMCZASOWĄ TESTOWĄ PROMOCJĄ DLA ZDECYDOWANYCH NA ZMIANĘ. Oznacza to, że jeśli odłożysz swoją decyzję na przysłowiowe “potem” i będziesz chciała wrócić tutaj w innym terminie, obecna cena promocyjna może być już nieaktualna. Może zostać w każdej chwili podniesiona do kwoty standardowej sprzedaży, czyli do 197,00 zł. 

W związku z powyższym, jeśli czytasz tą informację, to masz jeszcze możliwość  nabyć Kurs “Jak skutecznie radzić sobie z emocjami?” w cenie jedynych 47,00 zł

Pomimo Wszystkich Informacji, Które Dostałaś, Wciąż Obawiasz Się, Że Ten Kurs Nie Będzie Dla Ciebie Odpowiedni, Nie Zadziała i Nie Przyniesie Oczekiwanych Efektów?

To to rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości...

Otrzymujesz Ode Mnie 30-Dniową GWARANCJĘ Skuteczności I Efektywności Mojego Kursu

TAK jest, bardzo DOBRZE WIDZISZ. Zależy mi, abyś czuła się całkowicie bezpiecznie z podjętą przez siebie decyzją. Ponieważ jestem całkowicie pewna, że techniki zawarte w kursie mogą pomóc KAŻDEJ KOBIECIE, która je zastosuje, biorę na siebie całe ryzyko związane z zakupem tego kursu przez Ciebie. Jeśli po 30 dniach wdrażania i regularnego utrwalania zawartych w kursie technik, nic się w Twoim życiu nie zmieni, a Twoje niekorzystne emocje nadal będą rządziły Twoim życiem, ODDAM CI KAŻDĄ TWOJĄ ZAINWESTOWANĄ W KURS ZŁOTÓWKĘ. Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli Ty nie będziesz miała oczekiwanych efektów.

Mam Dla Ciebie Jeszcze Jedną Niespodziankę! Decydując Się Na Mój Kurs Otrzymasz Dodatkowo Dwa BONUSY Zupełnie ZA DARMO!!!

Jesteś SZCZĘŚCIARĄ, wiesz? Poza tym, że masz możliwość skorzystać wyjątkowej ceny promocyjnej kursu w kwocie jedynych 47.00 zł, otrzymałaś także ode mnie 30-dniową Gwarancję , a do tego wszystkiego dorzucę jeszcze za darmo dwa Bonusy o łącznej wartości 194 zł!  

BONUS #1

Skrypt “Oczami Pozytywnego Myślenia” (97 zł)

Pozwoli Ci on przez 50 kolejnych dni trenować i utrwalać nawyk pozytywnego myślenia i podejścia do przyszłości. Dzięki temu skończą się ciągłe lęki i obawy o kolejny dzień oraz nadchodzące sytuacje, którymi dawniej mogłabyś się tylko stresować. Zaczniesz w końcu pozytywnie myśleć oraz z uśmiechem, nową energią i wewnętrznym spokojem podchodzić do czekających Cię wyzwań. 


BONUS #2

Nagranie “Stop wewnętrznej krytyce, czyli jak zacząć dobrze o sobie myśleć” (97 zł)


Pozwoli Ci ono przestać myśleć na swój temat w sposób krytyczny, wątpiący i osłabiający Twoje poczucie wartości i  pewności siebie. Zamiast tego zaczniesz bardziej siebie lubić oraz częściej przywoływać myśli wspierające, budujące wiarę w siebie, swoją wartościowość i poczucie własnej wartości, bez uzależniania tego od osób z Twojego otoczenia.

Wciąż Nie Jesteś Pewna Czy To Dla Ciebie? Zobacz Poniżej Opinie Kobiet, Którym Pomogłam Wykorzystując m.in. Techniki Zawarte W Kursie “Jak Skutecznie Radzić Sobie Z Emocjami?”

Wiem, Wiem, Dużo Tego Wszystkiego, Dlatego Zobacz Raz Jeszcze W Skrócie Co Dostaniesz Decydując Się Na Kurs “Jak Skutecznie Radzić Sobie Z Emocjami?”: 

3 Moduły i 9 Lekcji w postaci skryptów pdf oraz nagrań mp4,
krypt “Trening Skutecznego Radzenia sobie z Emocjami”, czyli 99 stron i IV tygodnie pozwalające wdrażać i utrwalać Twoją zmianę,
Dostęp do  grupy na facebooku, w której znajdują się  materiały kursu,
Moje wsparcie w tej grupie i odpowiedzi na Twoje pytania i niejasności,
Dwa Bonusy: Skrypt: “Oczami Pozytywnego Myślenia” oraz nagranie “Stop wewnętrznej krytyce, czyli jak zacząć dobrze o sobie myśleć?

To wszystko jest warte w sumie 891 zł. I to realna wartość, którą musisz zapłacić jeśli chciałabyś kupić po kolei każdy element, korzystając także u mnie z sesji indywidualnych.  Wiem jakie efekty przynoszą do życia kobiet techniki zawarte w kursie. Wiem też jak to życie się u mnie zmieniło. Dlatego myślę, że wartość tego jest znacznie, znacznie większa.


Pomimo tego, że wszystko jest warte 891 zł, i pomimo tego, że realna wartość jest znacznie większa, to rozumiem, że teraz możesz nie mieć tyle pieniędzy. W końcu najpierw był Covid, potem wybuchła wojna w Ukrainie, a teraz jeszcze Inflacja. 

Właśnie dlatego, jeśli…

…Jesteś Już Zdecydowana Na Mój Kurs I Chcesz Skorzystać Z Aktualnej Promocji  47.00 zł, O Której Już Wcześniej Wspomniałam…

Kliknij poniższy przycisk “Odbieram Dostęp Do Kursu”, aby dodać Kurs do Koszyka i postępuj zgodnie z dalszymi zaleceniami, które się pojawią. 

Po dokonaniu płatności, w ciągu kilku minut na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość z informacjami dostępnymi do Grupy na Facebooku. Jest ona dostępna tylko dla osób, które go zakupiły. Tam w zakładce Przewodniki znajdują się wszystkie materiały Kursu oraz obiecane Bonusy. W grupie tej będziesz mogła także liczyć na moje  wsparcie.

Nie Wiem Jak Bardzo Potrafisz Teraz Wyobrazić Sobie Swoje Codzienne Życie...

...bez lęków, obaw, złości, irytacji, żalu, zazdrości i wszelkich innych emocji, których masz już tak bardzo dość. Zamiast tego pomyśl o życiu pełnym wewnętrznego spokoju, radości, miłości, uśmiechu w każdym kolejnym dniu. 

Wyobraź sobie jak wówczas może wyglądać Twoja relacja z partnerem, jak będziecie się do siebie odzywać, jak będziecie ze sobą rozmawiać i jak będziecie spędzać wówczas wspólnie czas, gdy przynajmniej Twoje emocje, reakcje, schematy i zachowania ulegną zmianie! 

Tak Naprawdę Masz Teraz Dwa Wyjścia

Wyjście #1

Możesz nadal nic nie robić, znowu to odłożyć na “potem” dobrze w głębi siebie wiedząc, że i tak to porzucisz jak dziesiątki innych tematów, które były dla Ciebie ważne, ale jakoś tak już do nich nie wróciłaś.  

W tej sytuacji wiesz, że wszystko będzie się tylko pogarszać. Emocje będą się coraz bardziej w Tobie kumulować, a relacja z partnerem tylko będzie coraz gorsza. Aż pewnego dnia możecie się rozstać. A Ty po prostu zostaniesz sama ze swoimi emocjami, których już dziś masz dość. Być może nawet wpadniesz w depresję i ostatecznie staniesz się totalnym wrakiem człowieka, któremu wtedy nikt już nie będzie mógł pomóc.

Wyjście #2

 Możesz też, podjąć decyzję, która odmieni Twoje życie. Zobaczysz pierwsze efekty swojej zmiany już w ciągu kilku dni, a w okresie 30-60 dni osiągniesz trwały rezultat. Poczujesz więcej wewnętrznego spokoju i umiejętnego radzenia sobie z emocjami niemal zawsze i wszędzie.

Wybierając tą drogę, nauczysz się mieć wpływ sama na siebie. Zmienisz swoje głęboko zakorzenione w Tobie schematy i reakcje emocjonalne. Nauczysz się mieć dostęp do wewnętrznego spokoju. Przestaniesz przejmować się opinią innych  osób. A co najważniejsze będziesz wiedziała jak zamieniać niekorzystne emocje, których w danej chwili nie chcesz, na takie, jakich potrzebujesz w konkretnych, wybranych przez Ciebie sytuacjach.

Jeśli decydujesz się na tę drogę…

To Jedyne Co Musisz Zrobić To Kliknąć Poniższy Przycisk, Aby Zapłacić I Otrzymać Dostęp Do Kursu “Jak Skutecznie Radzić Sobie Z Emocjami?”

TAK! Decyduję się poświęcić około 15-20 minut dziennie, aby wdrażać kolejne techniki zawarte w kursie. Chcę raz na zawsze zrzucić z siebie emocjonalny ciężar, który dźwigam od lat. Chcę nauczyć się mieć realny wpływ na swoje emocje, zachowania i codzienne samopoczucie.


Wiem, że moja decyzja jest bezpieczna dzięki 30-dniowej Gwarancji Satysfakcji, która w razie nieuzyskania zmiany w moim życiu po tym czasie pracy z technikami zawartymi w kursie, pozwoli uzyskać zwrot zainwestowanej kwoty 47.00 zł. 

Tylko 195 zł

TERAZ JEDYNE:  47.00 zł

(Przez Ograniczony Czas)

© Copyright Prospectus K&M Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wpisz dane do zamówienia

Podaj dane do zakupu

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z  Polityką Prywatności.

Close