UWAGA! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

MAM DLA CIEBIE COŚ JESZCZE,CO WZMOCNI SKUTECZNOŚĆ TECHNIK RADZENIA SOBIE Z EMOCJAMI I PRZYSPIESZY TWOJĄ ZMIANĘ NAWET 7-KROTNIE

Ta oferta w przedsprzedaży dostępna jest tylko dla moich nowych klientów. 

Czego się dowiesz podczas kursu "Atrakcyjna, Wartościowa i Pewna Siebie w 30 dni"?

Odetniesz się na poziomie emocjonalnym od niekorzystnych wydarzeń z przeszłości, które mogły dotąd wpływać na niskie poczucie atrakcyjności, wartości i pewności siebie,
 Nauczysz się myśleć o sobie z wiarą i pewnością siebie, niezależnie od tego, co myślą inni,
 Zlikwidujesz wewnętrzne blokady, które odbierały Ci dostęp do poczucia atrakcyjności, wartości i pewności siebie,
Zbudujesz wewnętrzną niezależność  i pewność siebie,
Nabierzesz więcej wewnętrznej odwagi do podejmowania ważnych decyzji  i spełniania swoich marzeń,
Nauczysz się bardziej doceniać i kochać siebie samą, bez uzależniania tego od partnera i bliskich,
Ukształtujesz w sobie kobietę Atrakcyjną, Wartościową i Pewną Siebie zarówno w budowanym związku jak i na innych płaszczyznach swojego życia.  

Co otrzymasz w ramach zamówienia?

6 godzin materiałów wideo zawierających techniki i ćwiczenia kształtujące wewnętrzną atrakcyjność, poczucie wartości i pewności siebie,
Zestaw materiałów PDF z technikami i ćwiczeniami kształtującymi postawę i tożsamość kobiety atrakcyjnej, wartościowej i pewnej siebie. 
Skrypt wdrożeniowy, którego celem jest pomóc Ci utrwalać zmianę przez kolejnych 30 dni,
Dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, w której będą znajdowały się wszystkie materiały kursu, a ty dzięki temu będziesz miała do nich nielimitowany dostęp już na zawsze, 
Regularne moje wsparcie w grupie, gdzie będę odpowiadała na wszystkie zadawane pytania.

DODATKOWO RAZEM Z KURSEM OTRZYMASZ ODE MNIE TRZY BONUSY:

E-book ten pozwoli Ci poznać naczęściej popełniane przez kobiety błędy w relacjach z partnerem. Dowiesz się także jakie są różnice damsko-męskie, które wpływają na jakość komunikacji. Co najważniejsze otrzymasz konkretne strategie prowadzenia rozmów z ukochanym mężczyzną, tak aby on rozumiał o co Ci chodzi. Krótko mówiąc poznasz droge do tego, aby dogadać się z ukochanym mężczyzną.

Wartość: 97 zł

Od drugiej połowy października, raz w miesiącu będą odbywały się spotkania Live. Podczas ich trwania będę odpowiadała na wszystkie zadane pytania związane z kursem, emocjami, poczuciem wartości, pewnością siebie oraz relcjami damsko-męskimi.

Spotkania te będą odbywały się na Facebooku w grupie uczestników kursu "Atrakcyjna, wartościowa i pewna siebie w 30 dni".

Wartość rocznego udziału w spotkaniach: 1197 zł

Już w listopadzie 2022 roku odbędzie się pierwsza edycja Warsztatu Online: "Jak mieć więcej odwagi, aby spełniać swoje marzenia?". 

W warsztacie tym otrzymasz konkretne techniki pozwalające wzmacniac odwagę oraz planować kolejne kroki realizacji własnych marzeń. Dzięki temu to, co dotąd mogłowydawać sie odległe i niemożliwe do zrealizowania, teraz będzie na wyciągnięcie Twojej ręki. 

Termin warsztatu zostanie podany do końca października 2022. Dostęp do nagrania warsztatu otrzymasz bezterminowo. To oznacza, że zawsze będziesz mogła wrócić do zawartych w nim ćwiczeń, aby je wdrażać w codziennym życiu.

Wartość udziału w warsztacie: 497 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ BONUSÓW TO: 1791 ZŁ.  DECYDUJĄC SIĘ NA KURS "ATRAKCYJNA, WARTOŚCIOWA I PEWNA SIEBIE W 30 DNI" OTRZYMASZ TO WSZYSTKO GRATIS!

Ponieważ aktualnie trwa przedsprzedaż, dostęp do kursu "Atrakcyjna, Wartościowa i Pewna Siebie w 30 dni" otrzymasz do 14 października 2022.

UWAGA! Abyś mogła czuć się całkowicie bezpiecznie z podjętą decyzją, otrzymujesz ode mnie 30-dniową Gwarancję Jakości. Oznacza to, że jeśli po 30-stu dniach wdrażania technik i ćwiczeń z warsztatu, Twoje Poczucie Wewnętrznej Atrakcyjności, Wartości i Pewności Siebie nie wejdzie na wyższy poziom, zwrócę Ci Twoją całą inwestycję. Nie chcę Twoich pieniędzy jeśli Ty nie będziesz miała efektów i zmiany we własnym życiu.

*****
ZOBACZ CO NA TEMAT WŁASNYCH ZMIAN PISZĄ KOBIETY, Z KTÓRYMI PRACOWAŁAM PODCZAS SESJI INDYWIDUALNYCH WYKORZYSTUJĄC PRZEDE WSZYSTKIM TE TECHNIKI I ĆWICZENIA, KTORE SĄ ZAWARTE W TYM KURSIE:

UWAGA! Pamiętaj, że aktualna cena Promocyjna Tylko Dla Nowych Zdecydowanych Klientów w Przedsprzedaży z ten kurs w tej cenie jest dostępna tylko na tej stronie. Jeśli teraz zrezygnujesz i będziesz chciała zakupić kurs w przyszłości w naszym sklepie, cena kursu będzie już wyższa.

Cena standardowa Kursu: 1490 zł

Całkowita wartość Kursu i Bonusów: 3281 zł

Teraz tylko 197 zł

© Copyright Prospectus K&M Sp. z o.o.