Poznaj Banalnie Prosty Sposób Skutecznego Radzenia Sobie ze Stresem, Bezradnością
i Lękiem, Który Daje Pierwsze Efekty
Już Po 1 Tygodniu, a Trwałą Zmianę Gwarantuje Najpóźniej po 60-ciu Dniach.

Dzięki temu kobiety odzyskują swój Wewnętrzny Spokój i Spełnienie w życiu
rodzinnym, 
nawet jeśli wcześniej w ogóle im to nie wychodziło.

UWAGA: Jeżeli uważasz, że należysz do kobiet, które:

Chcą wiedzieć JAK STAĆ SIĘ OSOBĄ, KTÓRA POTRAFI SKUTECZNIE RADZIĆ SOBIE Z CODZIENNYM STRESEM W CODZIENNYM ŻYCIU  np. gdy kumuluje się natłok obowiązków lub problemów.
Chcą wiedzieć JAK ZMINIMALIZOWAĆ NAWRACAJĄCE UCZUCIE LĘKU I OBAW  np. o nadchodzącą przyszłość swoją, partnera, dzieci lub całej rodziny.
Szukają skutecznego sposobu na TRWAŁĄ ZMIANĘ dotychczasowych AUTOMATYCZNYCH REAKCJI na codzienne sytuacje w domu np. chcą zamiast stresu i złości, czuć wewnętrzny spokój lub pewność siebie, nawet gdy ktoś im zwraca uwagę lub gdy coś się dzieje nie po ich myśli.
Są ciekawe co zrobić, aby KUMULACJA CODZIENNYCH SYTUACJI  oraz PROBLEMÓW PRZESTAŁA WPŁYWAĆ NA ICH SAMOPOCZUCIE np. chcą umieć zachować dystans i spokój, nawet gdy partner/dzieci zostawiły bałagan lub dzień wcześniej była rodzinna kłótnia. 
Pragną doświadczać SPEŁNIENIA W CODZIENNYM ŻYCIU, TAKŻE  RODZINNYM  np. chcą umieć cieszyć się tym co jest i spędzać jak najwięcej wspaniałego czasu z bliskimi.
Szukają sposobu, aby TRWALE UWOLNIĆ SIĘ od WPŁYWU OPINII INNYCH na ich decyzje     i życie rodzinne np. chcą przestać przejmować się tym, co powie mama, teściowa, wujek czy sąsiedzi, gdy zrobią coś po swojemu, wg własnego zdania.
Są gotowe zrobić wszystko, aby tylko DOŚWIADCZYĆ TRWAŁEJ  ZMIANY, która pozwoli budować szczęśliwe relacje z bliskimi tak, aby ich emocje wspierały rodzinę zamiast ją niszczyć i dystansować.
Chcą wiedzieć JAK UNIKNĄĆ dalszego ŻYCIA W STRESIE oraz POPEŁNIANIA TYCH SAMYCH BŁĘDÓW np. aby czuć więcj spokoju, zamiast co chwilę denerwować się o drobnostki, które nie mają znaczenia.
Chcą nauczyć się PATRZEĆ NA ŚWIAT w sposób POZYTYWNY, BEZ CIĄGŁYCH OBWAW np. aby potrafiły wspierać i dopingować bliskich, zamiast myśleć o tym, co może pójść nie tak lub co się złego wydarzy.
Pragną nauczyć się samodzielnie KREOWAĆ własną PRZYSZŁOŚĆ WOLNĄ OD NIEKORZYSTNYCH EMOCJI I AUTOMATYCZNYCH REAKCJI np. aby móc zachować spokój zamiast czuć zdenerwowanie lub złość, gdy coś się wydarzy inaczej niż chciały.
Marzą o ŻYCIU PEŁNYM WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU, SPEŁNIENIA i RADOŚCI np. pragną budzić się ze spokojem, bez zbędnego stresu i emocji, umiejąc się cieszyć wspólnym czasem i sobą nawzajem.

To koniecznie przeczytaj wszystkie informacje na tej stronie...

...ponieważ też kiedyś byłam w tym samym miejscu. Doskonale to rozumiem. 

Miesiącami szukałam sposobu, który mógłby mi trwale pomóc. Niestety, wszystko działało tylko na chwilę. Zioła, poradniki, muzyka, sport, kolejne  "złote rady", pseudo-specjaliści. Szukłam wszędzie. Nic nie dawało trwałych efektów. Nikt nie potrafił mi pomóc. Czułam się zestresowana, bezradna i sfrustrowana. Bezsilna. Przez to reagowałam automatycznie, nie tak jak chciałam. Tak jakby coś od środka mną kierowało!

Czas mijał, a w moim życiu zmiany pojawiały się tylko na chwilę. Nigdy nie były trwałe. Wpływało to na mnie i na moje relacje z bliskimi.  Pomimo, że wcale tego nie chciałam. Ale to było silniejsze ode mnie.  Stres, bezradność i inne emocje kumulowały się we mnie coraz bardziej. I bardziej. 

Wciąż wracałam do swoich emocji i reakcji. Widząc, że zmiany są niewielkie lub tylko chwilowe, czułam coraz większy żal i złość do siebie. Pomimo moich starań wciąż nie mogłam poradzić sobie z tymi emocjami i wciąż sytuacje z życia tak mocno na mnie wpływały. Przecież chciałam się zdystansować. Chciałam też, aby w końcu zauważone i docenione zostały moje starania. 

Dlatego, jeśli czujesz, że Twoja sytuacja jest chociaż trochę podobna do mojej...

ZASTANÓW SIĘ, CO TAK NAPRAWDĘ TOBĄ KIERUJE, GDY EMOCJE ZACZYNAJĄ BYĆ SILNIEJSZE OD CIEBIE? 

Przecież chcesz dobrze i się starasz jak możesz. Ale czasem Stres jest silniejszy. Zaraz za nim pojawia się bezradność, bezsilność, może też lęk lub jeszcze inne emocje. Chcesz, aby przestało to wpływać na Ciebie, Twoje realcje z bliskimi i życie rodzinne. Nie chcesz wciąż powtarzać tych samych błędów. Chcesz w końcu mieć wpływ na siebie. Chcesz po prostu czuć się SPOKOJNA i SPEŁNIONA. 

Czemu więc nie możesz panować nad sobą? Czemu nie potrafisz zachować spokoju? Czemu Stres przejmuje nad Tobą kontrolę? Czemu w takich chwilach robisz to, czego nie chcesz? Czemu "silna wola" nie działa? I czemu te wszystkie emocje odbierają spokój i radość życia? 

To wszystko sprawka Twojego umysłu. On nauczył się przez lata życia takich reakcji i schematów emocjonalnych. Nie miałaś na to świadomego wpływu. Wszystko kształtowało się na płaszczyźnie podświadomej. W głębi Ciebie. Te schematy, reakcje to trochę tak jakby wewnętrzny system obronny...

CZY ISTNIEJE ZATEM JAKIŚ SKUTECZNY SPOSÓB NA ZMIANĘ TYCH GŁĘBOKO UTRWALONYCH SCHEMATÓW I REAKCJI? 

Zdecydowanie TAK!


Zanim jednak przejdziemy do szczegółów
BARDZO DOKŁADNIE WYOBRAŹ sobie jakby to było, gdybyś już za kilka dni:   

POTRAFIŁA ZACHOWYWAĆ DUŻO WIĘCEJ SPOKOJU pomimo sytuacji, które dotąd wywoływały stres, bezradność i obawy związane z bliskimi i życiem rodzinnym (np. w chwilach, gdy nie masz wpływu na sytuację czy zachowanie innych w stosunku do Ciebie),
MOGŁA CZUĆ SIĘ SPOKOJNA i ZDYSTANSOWANA nawet, gdyby coś nie szło po Twojej myśli i nie wg. wcześniejszych planów (np. gdyby partner lub dzieci zapomnieli o jakiejś Twojej prośbie),
POTRAFIŁA w ciągu zaledwie 2 minut SAMA DECYDOWAĆ i WYBIERAĆ JAKIE EMOCJE CHCESZ CZUĆ w danej chwili (np. czuć więcej spokoju i pewności siebie zamiast stresu i bezsilności w chwili gdy, ktoś Cię krytykuje lub niezauważa Twoich codziennych starań),
POTRAFIŁA sama WYBRAĆ oraz UTRWALIĆ NOWE REAKCJE i ZACHOWANIA na sytuacje dotychczas stresujące, na które nie miałaś wcześniej wpływu (np. gdybyś zawsze zamiast zdenerwowania na widok bałaganu zostawianego przez rodzinę, mogła zachować luz i dystans),
POTRAFIŁA regularnie i skutecznie OCZYSZCZAĆ SWOJE CIAŁO Z CIĘŻARU EMOCJI, jakie dotychczas mogły się KUMULOWAĆ W TWOIM CIELE (np. mogła poczuć ulgę w ramionach, które bywają napięte lub klatce piersiowej, gdzie ożesz odczuwać ciężkość),
PRZESTAŁA PRZEJMOWAĆ SIĘ OPINIĄ INNYCH i mogła się do niej ZDYSTANSOWAĆ (np. gdy rodzice, partner lub nieznajomi oceniają Cię, czym dawniej byś się przejęła i przez ich zdanie nie zrobiła tego, co chcesz),
MOGŁA CZUĆ SIĘ SPEŁNIONA, DOCENIONA i ZAUWAŻONA bez uzależniania tego od innych (np. niezależnie od tego czy rodzina zauważy i podziękuje za ugotowany obiad czy też nie),
na co dzień CZUŁA SIĘ WOLNA OD PRZEWLEKŁEGO STRESU I IMPULSYWNYCH REAKCJI, którymi być może reagowałaś na bieżące sytuacje w życiu (np. gdybyś spokojnie mogła reagować na złośliwą teściową lub nieposłuszne dzieci),
mogła być pełna WEWNĘTRZNEGO SPOKOJU i RADOŚCI zamiast stresu, bezradności czy lęku, gdy sama tego będziesz tylko chciała (w większośći sytuacji, w których Ci tego dotąd brakowało).

Życie rodzinne i budowane relacje z bliskimi wyglądałyby wówczas inaczej, prawda?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Istnieje tajny klucz do trwałych zmian, do którego ma dostęp każdy człowiek, tylko zwykle nawet o tym nie wie!

O jakim kluczu mówię? Sama zobacz...

UWAGA! SEKRETNYM KLUCZEM DO TRWAŁYCH ZMIAN JEST UMIEJĘTNOŚĆ WYKORZYSTANIA WŁASNEGO UMYSŁU I SIŁY WYOBRAŹNI. TO ONE WPŁYWAJĄ NA EMOCJE I TWOJE AUTOMATYCZNE REAKCJE.

To wyobraźnia jest mostem, który łączy świadomość z podświadomością.
SPEJALNE TECHNIKI i ĆWICZENIA z jej wykorzystaniem pozwalają skutecznie zmieniać Twoje głębokie schematy i reakcje.
Nauczenie się świadomego wykokrzystania umysłu i wyobraźni pozwala mieć wpływ na swoje emocje i dotychczas automatyczne  zachowania. 
Techniki i ćwiczenia utrwalające zmiany są banalnie proste. Może się ich nauczyć każdy, kto tego chce. Nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robił. 
Wpływ wyobraźni na emocje, reakcje i zachowania został potwierdzone wieloma badaniami specjalistów na całym świecie!

NIEKTÓRE OSOBY TWIERDZĄ, ŻE ICH WYOBRAŹNIA NIE DZIAŁA ALBO, ŻE IM NIE WYCHODZI WPŁYWANIE NA SWÓJ UMYSŁ. CZY TO MOŻLIWE? CO WTEDY?

Przede wszystkim pamiętaj, że nikt w szkole czy w domu nie uczy zwykle tego jak Wyobraźnia i Umysł związane są z odczuwanymi na co dzień Emocjami np. stresem, bezradnością, lękiem, złością czy  innymi. 

Nikt nie uczy jaka jest między nimi zależność, ani tego, że jeśli coś działa automatycznie bo tak zostało to ukształtowane, to można to zmienić oraz ukształtować w sposób świadomy i korzystny dla człowieka

Co ciekawe, to działa u każdego. A jeśli tkoś ma wątpliwości co do działania swojej wyobraźni, myśli i ich wpływu na emocje, zadaję wówczas dwa podstawowe pytania:

1. Czy bywa tak, że stres, obawy i inne emocje pojawiają się, gdy zaczynasz myśleć o tym, że wydarzy się coś złego? Albo, że coś się nie uda? Albo, że znowu coś będzie "jak zawsze"?

2. Czy bywa, że niekorzystne emocje wracają, gdy wspominasz trudne i raniące Cię wydarzenia z przeszłości? 

Oczywiście, że najczęściej TAK!!!

ZAUWAŻ, zatem, że gdyby Twoja wyobraźnia i myśli nie wpływały na Ciebie, to nie pojawiałyby się te niekorzystne emocje i reakcje.

A skoro sie pojawiają, to Twój system normalnie działa i zarówno myśli jak i wyobrażenie o czymś powoduje, że się czujesz w określony sposób, np. zestresowana lub pełna obaw.

Oczywiście stres może być też reakcją na bieżące wydarzenie. Ale najczęściej jest tak, że właśnie on się pojawia, ponieważ na poziomie umysłu taka reakcja została ukształtowana w przeszłości. Tą reakcję można zamienić, abyś np. zamiast stresu czuła więcej spokoju, spełnienia, pewności siebie lub cokolwiek innego, czego potrzebujesz w danym momencie.

Bywa, że niektóre kobiety twierdzą, że nie widzą obrazów w głowie, gdy o czymś myślą. Ale to nie znaczy, że ich system zawodzi. Czasem zamiast widzieć obrazy, można bardziej czuć emocje z tym związane. Można kojarzyć np. dźwięki lub zapachy. Ale nadal to wszystko łączy się ze wspomnieniami, wyobrażeniami i wywołuje określone reakcje fizjologiczne. Czyli po prostu nadal wywoływane są określone emocje.

Jak widzisz, nie ma możliwości, aby u Ciebie ten system nie działał.

Może się tak wydawać, gdy nie jest on wykorzystywany świadomie.

Dlatego warto nauczyć się konkretnych ćwiczeń i technik, aby wiedzieć jak można wykorzystać możliwości własnego umysłu i wyobraźnię w swoim codziennym życiu, pracy oraz w budowaniu relacji z bliskimi.

CO MOGĘ WIĘC ZROBIĆ, ABY POZNAĆ METODY RADZENIA SOBIE Z EMOCJAMI TAKIMI JAK STRES, BEZRADNOŚĆ, LĘK? 

Przygotowany przeze mnie E-book z Kursem "Jak Skutecznie Radzić Sobie z Emocjami w Życiu Rodzinnym?" zawiera najskuteczniejsze techniki i ćwiczenia wykorzystujące naturalne umiejętności umysłu np. wyobraźnię. Dzięki temu już w ciągu kilku dni pozwolą Ci one zobaczyć pierwsze zmiany w swoim życiu i w budowanych relacjach. Po około 30-stu dniach ich wdrażania, staną się naturalną częścią Twojego życia.

Uwaga! Wszystkie zawarte w kursie ćwiczenia i techniki były testowane przez 7 lat podczas prowadzonych sesji indywidualnych kobiet w gabinecie i online.

Przez ten czas nie zdarzyło się, aby nie było oczekiwanych efektów. Kobiety za każdym razem doświadczały upragnionej zmiany.

Nazywam się Karolina Mikulko.  Jestem hipnoterapeutą, terapeutą rodzin i par, coachem i trenerem rozwoju osobistego. Jestem także właścicielką Centrum Radzenia Sobie z Emocjami. 

Od 2016 roku pomagam kobietom skutecznie radzić sobie ze stresem, bezradnością, lękiem i innymi emocjami zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Prowadzę i biorę udział także w wielu projektach wspierajcych kobiety.

W 2019 roku podczas Gali Diamenty Kobiecego Biznesu otrzymałam Nagrodę magazynu Law Business Quality za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań i wiarygodność marki. 

CO DOKŁADNIE OTRZYMAM
W E-BOOKU Z KURSEM?

Nauczysz się w prosty sposób mieć większy wpływ na swój umysł, emocje i reakcje.
Dowiesz się jak mieć więcej wewnętrznego spokoju i bardziej pozytywne nastawienie do siebie i otaczającego świata.
Przestaniesz być tak często zestresowana i bezradna.
Nauczysz się zmieniać kierunek skupienia na taki, który będzie dla Ciebie korzystny. 
Zaczniesz mieć dystans do opinii innych.
Przestaniesz uzależniać swoje samopoczucie od bieżących sytuacji w życiu i innych osób.
Nauczysz się uwalniać emocje, które kumuluje i dźwiga Twoje ciało.
Nauczysz się przywoływać do siebie emocje, jakich potrzebujesz. Niemal w każdej sytuacji.
Nauczysz się zamieniać emocje, jakich nie chcesz, na te, których potrzebujesz.
Odzyskasz  spokój i radość życia.
Zaczniesz sama decydować w jakim nastroju chcesz spędzić dzień i daną sytuację.

W JAKICH SYTUACJACH PRZYDA MI SIĘ TA WIEDZA? 

Zaczniesz zachowywać spokój w chwilach oraz sytuacjach, które dotąd mogły mocno Cię stresować.
Będziesz potrafiła częściej zachować emocjonalny dystans, gdy ktoś będzie Cię krytykował.
Zaczniesz zachowywać spokój, gdy coś nie będzie szło po Twojej myśli.
Przestaną Cię denerwować drobnostki np. zostawione ubrania lub niewyrzucone śmieci.
Będziesz miała więcej energii, siły i chęci do życia, niezależnie od nastroju innych osób. 
Zaczniesz mieć odwagę mówić własne zdanie, bez obaw co ktoś pomyśli i jak oceni.
Zaczniesz bardziej doceniać siebie i to, jaką jesteś kobietą, niezależnie od innych. 
Będziesz miała więcej odwagi do realizacji siebie i tego, co dla Ciebie ważne
Będziesz wiedziała co zrobić w razie przytłoczenia codzienmością i innymi
Zaczniesz świadomie budować swoje spełnienie i radość życia.

E-book z kursem "Jak skutecznie radzić sobie  z emocjami w życiu rodzinnym?" powstał nie tylko z myślą o kobietach świadomych lub tych w trakcie terapii. Jest on także dla tych, które nigdy wcześniej nie miały styczności z rozwojem osobistym. Ani z żadną inną formą pracy nad własną zmianą.
Niezależnie od miejsca w jakim zaczynasz, wystarczy 15-20 minut dziennie.
Już po kilku dniach zobaczysz pierwsze efekty w swoich reakcjach emocjonalnych i zachowaniu.
A po zaledwie 30 dniach możesz poczuć, że w końcu masz wpływ na siebie, swoje życie i budowane relacje rodzinne.

W JAKI SPOSÓB OTRZYMAM DOSTĘP DO E-BOOKA Z KURSEM "JAK SKUTECZNIE RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI
W RODZINIE?" 

E-book z kursem znajduje się na specjalnie dedykowanej platformie.
Dane dostępowe otrzymasz maksymalnie w ciągu 24 godzin od dokonania płatności.
Kurs przygotowany jest w formie E-BOOKA do pobrania na Twoje urządzenie.
Materiały są podzielone na III Moduły i 9 Lekcji.
Ważne jest zachowanie kolejnościprzerabiania ćwiczeń zgodnie z wiedzą zawartą w E-booku.

JAKI JEST SZCZEGÓŁOWY PLAN KURSU: "JAK SKUTECZNIE RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI W ŻYCIU RODZINNYM?" 

NAZWIJ SWOJE EMOCJE

Dowiesz się jak rozpoznawać emocje.
Nauczysz się nazywać swoje emocje.
Określisz swoje uczucia, które najczęściej Ci towarzyszą.
Zdobędziesz wiedzę, która ułatwi rozmowy o emocjach.
Zidentyfikujesz, w jakich sytuacjach, które emocje się pojawiają.
Znajdziesz przyczyny pojawiających się na co dzień u Ciebie niekorzystnych emocji np. stresu, bezradności.
Lepiej poznasz siebie samą.

SIŁA WYOBRAŹNI, A EMOCJE CZŁOWIEKA

Dowiesz się jak wyobraźnia wpływa na emocje człowieka.
Poznasz sposób jak ją wykorzystywać w codziennym życiu, szczególnie w trudnych sytuacjach.
Zaczniesz uczyć się mieć większy wpływ na siebie i swoje samopoczucie, np. aby mieć więcej spokoju.
Zaczniesz uczyć się obserwacji siebie i swoich emocji.
Odczujesz jaką siłę ma wyobraźnia w odniesieniu do Twojego samopoczucia.
Zaczniesz poszerzać świadomość swoich uczuć i na nie wpływać.

 WPŁYW   POZYTYWNEGO   MYŚLENIA NA   RADZENIE SOBIE Z   EMOCJAMI

Dowiesz się dlaczego ważne jest pozytywne nastawienie.
Poznasz wpływ pozytywnego myślenia na codzienne życie.
Dowiesz się, co zrobić, aby częściej myśleć pozytywnie.
Dowiesz się JAK zacząć pozytywnie myśleć.
Otrzymasz ćwiczenia pozwalające kształtować pozytywne myślenie i nastawienie.
Dowiesz się jak wykorzystując pozytywne myślenie, możesz zmniejszać siłę odczuwanego stresu, lęków czy obaw.
Poznasz sposób kształtowania pozytywnego myślenia w codziennym życiu.

MYŚLI - FIZJOLOGIA CIAŁA - EMOCJE

Dowiesz się jak kierować swój sposób myślenia, aby wpływać na swoje emocje i zachowanie.
Nauczysz się wykorzystywać fizjologię ciała, aby przywołać emocje, których potrzebujesz w danej chwili.
Poznasz zależność między myślami, fizjologią ciała, a emocjami.
Zaczniesz bardziej rozumieć swój organizm i jego reakcje.
Poznasz banalnie prostą metodę zmiany swoich emocji, gdy tego potrzebujesz.
Nauczysz się na "już" przywoływać emocje, jakich chcesz w danej chwili.
Wzmocnisz swoje umiejętności wpływania na swoje emocje i reakcje.

 ZDYSTANSUJ SIĘ DO OPINII INNYCH

Poznasz technikę, która pozwoli Ci mieć dystans do opinii innych.
Przestaniesz brać do siebie to, co mówią o Tobie inni.
Zaczniesz mieć wybór w tym, co chcesz wziąć sobie do serca, a czego nie chcesz.
Zaczniesz dawać sobie prawo do tego, aby mieć własne zdanie.
Przestaniesz reagować emocjonalnie na krytykę, hejt, niezrozumienie.
Poszerzysz dystans do siebie.
Nauczysz się kształtować emocjonalną wolność od opinii innych.
Przestaniesz przyjmować wszystko do siebie jako atak.
Nauczysz się łatwiej zachowywać spokój, gdy inni mają inne zdanie.

 UWALNIANIE EMOCJI Z CIAŁA

Nauczysz się oczyszczać ciało z utrwalonych emocji.
Uwolnisz się od bólów, ścisków, napięć.
Twój żołądek, klatka pierwsiowa, ramiona i inne części ciała kumulujące emocje, staną się lżejsze.
Poczujesz lekkość i wewnętrzną ulgę.
Poznasz technikę do codziennego uwalniania emocji z ciała.
Pozwolisz, aby Twoje ciało mogło czuć się zdrowsze.
Oczyszczając z emocji ciało, poczujesz się także lepiej na płaszczyźnie psychicznej.
Twoje ciało napełni się nową energią do działania.
Poprawisz swoje ogólne codzienne samopoczucie.

ZMIEŃ SWOJE NIEKORZYSTNE EMOCJE, NA TE   WSPIERAJĄCE, KTÓRYCH PRAGNIESZ 

Poznasz konkretną technikę, która pozwala zamieniać niekorzystne emocje na korzystne, jakich pragniesz.
Nauczysz się jak w wybranych sytuacjach czuć się tak, jak chcesz się czuć oraz mieć wływ na własne reakcje i zachowania.
Przestaniesz powielać stare schematy i reakcje.
Zaczniesz zamieniać stare automatyczne zachowania, na nowe, jakich pragniesz.
Zamiast stresu czy złości, będziesz mogła zachować spokój. Zamiast irytacji, będziesz mogła być bardziej cierpliwa. Teraz wybór emocji będzie należał do Ciebie.

 PRZYWOŁAJ WEWNĘTRZNY SPOKÓJ, GDY GO   POTRZEBUJESZ

Poznasz konkretne ćwiczenie, które pozwoli w większości codziennych sytuacji przywoływać wewnętrzny spokój na zawołanie.
Większy spokój i harmonia staną się częścią Twojego życia.
Sytuacje, w których kiedyś mógł Cię przygniatać stres, bezradność
i inne emocje, przestaną tak mocno na Ciebie wpływać.
Ukształtujesz w sobie spokój w sytuacjach, w których Tobie na tym zależy.
Stres, bezsilność, złość, lęki, nerwy staną się znacznie słabsze.
Z biegiem czasu i utrwalania techniki, będziesz potrzebowała zaledwie chwili, aby z emocji, których nie chcesz, wejśc w stan większego spokoju.

 ZBUDUJ I UTRZYMAJ DOBRY NASTRÓJ   KAŻDEGO DNIA

Otrzymasz strategie budowania dobrego nastroju w życiu codziennym.
Dowiesz się, jakie nawyki i zmiany wprowadzić, aby dobry nastrój stał się wyborem, a nie przypadkiem. 
Zaczniesz sama decydować o swoim samopoczuciu.
Będziesz wiedziała co robić, aby witać i żegnać każdy dzień w spokoju i jak najlepszym nastroju.
Przestaniesz uzależniać swój nastrój od innych.
W końcu poczujesz, że masz realny wpływ na swoje  życie i samopoczucie każdego dnia.

TRENING SKUTECZNEGO RADZENIA SOBIE Z   EMOCJAMI

Otrzymasz skrypt PDF do wdrażania  i utrwalania technik kursu w kolejnych 30-stu dniach.
Zaczniesz regularnie obserwować siebie i decydować o swoich emocjach, reakcjach i zachowaniach.
Nauczysz się doceniać bardziej siebie
Dowiesz się jak utrzymać motywację przez kolejne 30 dni, do momentu, gdy Twoja zmiana będzie utrwalona.
Wypracujesz nowe schematy i reakcje emocjonalne, które pozwolą Ci cieszyć się spełnionym życiem każdego dnia.
Wzniesiesz swoją Inteligencję Emocjonalną na wyższy poziom.
Odzyskasz wolność emocjonalną, spokój i zaczniesz kształtować swoje życie tak, jak chcesz. 

BRZMI CIEKAWIE, ALE ILE TO WSZYSTKO
JEST WARTE? 

E-book z kursem “Jak Skutecznie Radzić Sobie z Emocjami w Życiu Rodzinnym?” zawiera najskuteczniejsze techniki, których uczę podczas sesji indywidualnych.  Dlatego najpierw przybliżę Ci, ile by Cię kosztowało ich poznanie podczas takiego spotkania w gabinecie.

Moja stawka za godzinę waha się od 200 do 400 zł (w zależności od formy pracy oraz pakietu i ilości spotkań). No, ale policzmy takie minimum, czyli uwzględnijmy te 200 zł za godzinę spotkania.

Dokładne poznanie tych technik, które są zawarte w kursie to minimum 4 godziny.

Co oznacza, że jeśli chciałabyś po prostu zgłosić się do mnie, abym Ci pokazała i wytłumaczyła indywidualnie wszystkie techniki zawarte w e-booku z kursem to musiałabyś wydać minimum 800 zł (4godz x 200 zł) albo więcej! Dodając do tego wartość skryptów PDF z kursu 97 zł, w sumie daje nam to 897 zł.

Ale wiesz, tak naprawdę, to wcale nie jest też aż tak dużo. 

Dlaczego tak twierdzę? 

Ponieważ mogłabyś trafić do jakiegokolwiek pseudo-specjalisty, który swoje wsparcie opierałby na jakichś bezskutecznych radach i nie dawałaby Ci żadnych konkretnych ćwiczeń czy technik. Rady i tak nie przynosiłyby zbyt widocznych zmian w codziennym życiu, szczególnie, że pewnie już wiele takich dostałaś w swoim życiu. I sama wiesz czy dotąd takie pomogły? 

Niektórzy pseudo-specjaliści zachęcają, aby do nich chodzić powiedzmy minimum pół roku (o ile nie dłużej!) i jego wizyty byłyby w kwocie np. 150 zł to…policzmy!

150 zł x 4 tygodnie w miesiącu x 6 miesięcy = 3600 zł!!!

A gdzie ewentualne specyfiki, zioła i olejki?  Tego już tutaj nawet nie dodaję…

Jak widzisz, techniki, jakimi się dzielę, nie tylko pozwalają zaoszczędzić czas, ale także mnóstwo pieniędzy! 

Jak już wiesz, wartość technik zawartych w kursie to 897 zł. 

Ale Ty nie musisz dzis tyle płacić.

AKTUALNA CENA E-BOOKA Z KURSEM TO JEDYNE 47,00 zł.


Ale UWAGA! JEST TO TYLKO TYMCZASOWA TESTOWA PROMOCJA DLA ZDECYDOWANYCH NA ZMIANĘ. 

Oznacza to, że jeśli odłożysz swoją decyzję na przysłowiowe “potem” i będziesz chciała wrócić tutaj w innym terminie, obecna cena promocyjna może być już nieaktualna. Może zostać w każdej chwili podniesiona do standardowej ceny sprzedaży, czyli do 197,00 zł. 

W związku z powyższym, jeśli czytasz tą informację, to masz jeszcze możliwość nabyć E-book z kursem “Jak skutecznie radzić sobie z emocjami w życiu rodzinnym?” w cenie jedynych 47,00 zł

Wartość wiedzy zawartej w E-booku: 897 zł

Aktualna Cena Promocyjna: 47 zł 

POMIMO WSZYSTKICH INFORMACJI, KTÓRE DOSTAŁAŚ, WCIĄŻ OBAWIASZ SIĘ, ŻE TEN KURS  NIE PRZYNIESIE OCZEKIWANYCH REZULTATÓW?

To rozwieje Twoje wątpliwości...

TAK jest, bardzo DOBRZE WIDZISZ. 

Zależy mi, abyś czuła się całkowicie bezpiecznie z podjętą przez siebie decyzją. Ponieważ jestem całkowicie pewna, że techniki zawarte w kursie mogą pomóc KAŻDEJ KOBIECIE, która je zastosuje. Biorę na siebie całe ryzyko związane z zakupem tego kursu przez Ciebie. 

Jeśli po 30 dniach wdrażania i utrwalania otrzymanych technik, nie będziesz mieć większego wpływu na swoje emocje, ODDAM CI KAŻDĄ TWOJĄ ZAINWESTOWANĄ  ZŁOTÓWKĘ. 

Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli Ty nie będziesz miała oczekiwanych efektów.

Wartość wiedy zawartej w E-booku: 897 zł 

Aktualna Cena Promocyjna: 47 zł 

TO NIE WSZYSTKO! MAM DZIŚ DLA CIEBIE JESZCZE JEDNĄ NIESPODZIANKĘ! OTRZYMUJESZ ODE MNIE DODATKOWO TRZY BONUSY ZUPEŁNIE ZA DARMO! 

Skrypt "Oczami Pozytywnego Myślenia"  
Wartość: 97 zł

Przeznaczony jest do 50-dniowego treningu pozytywnego myślenia. Sama decydujesz jak długo będziesz korzystała.
Zaczniesz bardziej pozytywnie myśleć o swojej przyszłości.
Nauczysz się skupiać uwagę na tym, co dobre.
Zminimalizujesz swoje lęki i obawy o przyszłość.
Nauczysz się w korzystny sposób podchodzić do wydarzeń, które kiedyś mogły Cię stresować.
Utrwalisz nawyk pozytywnego podejścia do życia.
Staniesz się bardziej radosną i spełnioną kobietą.

Nagranie: "STOP wewnętrznej krytyce, czyli jak wspierająco o sobie myśleć"  Wartość: 197 zł

Poznasz technikę skutecznego radzenia sobie z wewnętrznym krytykiem, który nasila stres i inne emocje.
Dowiesz się skąd się biorę niekorzystne dla Ciebie myśli na swój własny temat.
Nauczysz się myśleć o sobie w sposób wspierający, dobry, pełen miłości.
Naturalne staną się dla Ciebie myśli: "dam radę", "uda mi się", "zasługłuję", "potrafię", "jestem wystarczająca".
Bardziej polubisz samą siebie.
Staniesz się kobietą, która potrafi doceniać siebie. 

Nagranie: "Zrozumiała i bezkonfliktowa komunikacja z mężczyzną"  Wartość: 197 zł

Dowiesz się i zrozumiesz, dlaczego tak trudno czasem dogadać się z mężczyzną.
Dowiesz się jak do niego mówić o swoich potrzebach, aby rozumiał co dla Ciebie ważne.
Poznasz 5 elementów, które pozwalają unikać kłótni i nieporozumień w związku.
Otrzymasz przykłady konkretnych zdań, które ułatwiają rozmowy i wzajemne zrozumienie.

Wartość E-booka wraz z Bonusami: 1388 zł 

Aktualna Cena Promocyjna: 47 zł 

ZOBACZ JAKICH ZMIAN DOŚWIADCZYŁY JUŻ INNE KOBIETY, KTÓRE PODCZAS PRACY ZE MNĄ OTRZYMAŁY DOSTĘP DO TECHNIK ZAWARTYCH W KURSIE

Wartość E-booka wraz z Bonusami: 1388 zł 

Aktualna Cena Promocyjna: 47 zł 

WIEM, WIEM. DUŻO TEGO WSZYSTKIEGO. DLATEGO ZOBACZ RAZ JESZCZE W SKRÓCIE, CO OTRZYMASZ W RAMACH E-BOOKA Z KURSEM: "JAK SKUTECZNIE RADZIĆ SOBIE Z EMOCJAMI W ŻYCIU RODZINNYM?" 

3 Moduły i 9 Lekcji w postaci E-booka PDF do pobrania na swoje urządzenie.
Skrypt "Trening skutecznego radzenia sobie z emocjami". 99 stron i IV tygodnie wdrażania oraz utrwalania Twojej zmiany.
BONUS #1 - Skrypt "Oczami pozytywnego myślenia".
BONUS #2 - Nagranie z Live: "STOP wewnętrznej krytyce, czyli jak zacząć dobrze o sobie myśleć?" 
BONUS #3 - Nagranie z Live: "Zrozumiała i bezkonfliktowa komunikacja z mężczyzną" 

To wszystko razem jest warte w sumie 1388 zł. 

I to realna wartość, którą musisz zapłacić jeśli chciałabyś kupić po kolei każdy element.  Wiem jakie efekty przynoszą do życia kobiet techniki zawarte w kursie. Wiem też jak to życie się u mnie zmieniło. 

Dlatego myślę, że wartość tego jest znacznie, znacznie większa.

Pomimo to TERAZ możesz skorzystać z aktualnej Promocji i odebrać dostęp do tego wszystkiego za jedyne 47 zł!

Pamiętaj! Jeśli teraz opuścisz tę stronę i za jakiś czas zechcesz kupić kurs na mojej stronie, tam cena jest już wyższa!

Wartość E-booka wraz z Bonusami: 1388 zł 

Aktualna Cena Promocyjna: 47 zł 

JEŚLI Z JAKIEGOŚ POWODU JESZCZE SIĘ ZASTANAWIASZ, TO WIEDZ, ŻE MASZ
TERAZ DWA WYJŚCIA:

Możesz nadal nic nie robić i znowu to odłożyć na "potem". Dobrze jednak w głębi siebie wiedząc, że porzucasz szansę na lepsze jutro.

Tak jak być może porzuciłaś już dziesiątki innych tematów, które były dla Ciebie ważne, ale tak wyszło, że już do nich nie wróciłaś. Albo zrezygnowałaś tylko dlatego, że ten głos w głowie miał swoje wymówki, a Ty ich posłuchałaś.

Wiesz, że wszystko będzie się tylko pogarszać. Stres i inne emocje będą się coraz bardziej w Tobie kumulować. Przez to będziesz cierpiała Ty i Twoi bliscy. Czas będzie mijał.

Pewnego dnia obudzisz się jako zgorzchniała, pełna lęków i stresu, schorowana kobieta. Zostaniesz przytłoczona emocjami, których już dziś masz dość.

Być może nawet wpadniesz w depresję. A ostateczniesz staniesz się totalnym wrakiem człowieka, który za późno uświadomi sobie, że stracił swoją szansę na szczęśliwe życie.

Możesz też podjąć decyzję, która odmieni Twoje życie.

Zobaczysz pierwsze efekty swojej zmiany już w ciągu kilku dni, a w okresie około 30-stu, osiągniesz trwały rezultat. 

Poczujesz więcej spokoju, spełnienia, docenienia siebie, akceptacji, bezpieczeństwa, a nawet szczęścia. Będziesz potrafiła radzić sobie z emocjami niemal zawsze i wszędzie. Niezależnie od innych osób czy sytuacji, w jakich się znajdziesz.

Nauczysz się skutecznie radzić sobie ze stresem, zmienisz swoje schematy i reakcje emocjonalne. Będziesz miała dostęp do wewnętrznego spokoju niemal na zawołanie.

Przestaniesz przejmować się opinią innych osób oraz będziesz wiedziała jak dystansować się do krytyki czy innego zdania niż Twoje.

Zaczniesz świadomie budować spełnione, spokojne i radosne życie rodzinne, którego tak bardzo pragniesz.

PODEJMIJ NAJLEPSZĄ DLA SIEBIE DECYZJĘ

Wartość E-booka wraz z Bonusami: 1388 zł 

Aktualna Cena Promocyjna: 47 zł 

Pytania i odpowiedzi

Dla kogo JEST przeznaczony kurs "Jak skutecznie radzić sobie z emocjami w życiu rodzinnym?"?

Kurs przeznaczony jest dla kobiet, które chcą zacząć mieć realny wpływ na swoje emocje, reakcje i zachowania w codziennym życiu i w relacjach z bliskimi. 

Jeśli jesteś gotowa zaangażować się w regularne wykonywanie ćwiczeń i technik, aby stać się spokojną, szczęśliwszą i bardziej pozytywną kobietą , także w wiązku, ten kurs będzie odpowiedni dla Ciebie.  

Dla kogo NIE JEST przeznaczony ten kurs? 

Kurs nie jest przeznaczony jest dla kobiet, które: 
- mają zdiagnozowane zaburzenia paranoidalne lub schizofrenię,

- są uzależnione od alkoholu, leków, narkotyków lub innych substancji psychoaktywnych,
- nie są gotowe się zaangazować w regularne ćwiczenia i liczą na to, że "samo się zmieni" - tak się nie stanie, a  kurs będzie efektywny tylko przy pełnym codziennym zaangażowaniu i utrwalaniu technik zawartych w kursie.

Po jakim czasie mogę oczekiwać realnych zmian w codziennym życiu?

Jeśli będziesz dokładnie krok po kroku wykonywała kolejne ćwiczenia i wg ustalonych zasad zaczniesz wprowadzać je do własnego życia, pierwszych zmian możesz oczekiwać już po kilku dniach. Są osoby, które od razu po zrobieniu określonego ćwiczenia czują wielką zmianę, inne osoby muszą je powtórzyć kilka lub kilkanaście razy. Niezależnie od tego, jak szybko poczujesz pierwsze efekty, należy utrwalać  techniki z kursu przez kolejne 30 dni. Ten czas wystarczy, abyś na stałe mogła mieć większy wpływ na siebie, swoje emocje, reakcje i zachowania.

Czy z tego kursu można korzystać w trakcie psychoterapii?

Udział w spotkaniach z psychologiem lub psychoterapeutą nie wyklucza nauczenia się technik radzenia sobie z emocjami. I jak najbardziej ma to sens.  Praca z psychologiem czy psychoterapeutą opiera się zwykle na rozmowie. Techniki skutecznego radzenia sobie z emocjami to są natomiast różnego rodzaju ćwiczenia, które zwiększają świadomość siebie samej. Pozwalają mieć większy wpływ na swoje zachowania, reakcje czy sposób myślenia. Wykorzystują jedynie to, co jest dla człowieka naturalne. Mogą zatem jedynie wesprzeć pracę ze specjalistą. 

Tak szczerze mówiąc sama też współpracuję z kilkoma psychologami i psychoterapeutami.  Popierają oni tego typu techniki i ćwiczenia. Jest to ich zdaniem forma wzmacniającą efektywność standardowej psychoterapii czy wsparcia psychologicznego. 
© Copyright Prospectus K&M Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wpisz dane do zamówienia

Podaj dane do zakupu

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z  Polityką Prywatności.

Close