Te Unikalne Strategie Zdania Egzaminu Na Prawo Jazdy Pozwalają Skutecznie Opanować Stres i Prawidłowo Wykonać Wszystkie Polecenia Egzaminatora 

Dzięki Nim Kursanci Wiedzą Jak Sobie Poradzić Na Każdej Drodze i Każdym Skrzyżowaniu w Polsce Oraz Unikają Konieczności Płacenia Za Kolejne Godziny Jazdy i Następne Niezdane Egzaminy

Jesteś osobą, która będzie PODCHODZIŁA DO EGZAMINU NA PRAWO JAZDY po raz pierwszy lub kolejny raz?
Obawiasz się, że z powodu STRESU NIE wykonasz WŁAŚCIWIE wszystkich poleceń egzaminatora?
Masz problemy ze ZMIANĄ PASA RUCHU i ODPOWIEDNIM ZACHOWANIEM SIĘ NA DRODZE oraz SKRZYŻOWANIACH?
Nie czujesz się zbyt pewnie za kierownicą i często nie wiesz jak PRAWDIŁOWO USTAWIĆ SIĘ na drodze?
Kiedy jesteś za kierownicą masz wrażenie, że wszystkiego jest ZBYT DUŻO NA RAZ DO ZROBIENIA przez co CZUJESZ SIĘ totalnie ZAGUBIONA?
W Twojej głowie jest strach przed OBLANIEM egzaminu z BŁAHEGO POWODU?
Na myśl o tym, co Cię czeka, TRACISZ WIARĘ W SIEBIE i masz wątpliwości czy zdasz egzamin?
CHCESZ BYĆ PEŁNA SPOKOJU I PEWNOŚCI SIEBIE za kierownicą, szczególnie wiedząc, że siedzący obok egzaminator bacznie Cię obserwuje?
Marzysz o tym, aby podczas egzaminu (i nie tylko!) CZUĆ SIĘ PEWNIE i WIEDZIEĆ JAK SIĘ USTAWIĆ oraz ZACHOWAĆ w niemal KAŻDEJ SYTUACJI JAKA MOŻE CIĘ SPOTKAĆ?

Doskonale Cię rozumiem! Dziesiątki moich byłych kursantów, było kiedyś dokładnie w tym samym miejscu, w którym jesteś dziś także i Ty. 

Popełniali oni proste błędy, tylko dlatego, że NIE ZOSTALI NAUCZENI PATRZENIA NA DROGĘ WE WŁAŚCIWY SPOSÓB. To wywoływało w nich stres nie do opanowania oraz powodowało, że nie wiedzieli jak się zachowaywać w róznego rodzaju sytuacjach na drodze i skrzyżowaniach. 

Zamiast skupiać się na poleceniach egzaminatora, myśleli o tym, aby np. ZAHAMOWAĆ TRZĘSĄCĄ SIĘ ZE STRESU NOGĘ.  Przerażał ich też chaos wywołany zbyt wieloma rzeczami do zrobienia jednocześnie za kierownicą.

W wyniku tego wszystkiego  szybko TRACILI WIARĘ W SIEBIE I SWOJE UMIEJĘTNOŚCI. To skutkowało ostatecznie kolejnym oblanym egzaminem i poczuciem, że może jednak jazda samochodem "nie jest dla mnie".

Najorszym problemem było jednak to, że podczas kolejnych jazd ze swoim instruktorem kursanci byli albo chwaleni albo krytykowani, ale pomimo to NIC SIĘ NIE ZMIENIAŁO W FORMIE ICH PRZYGOTOWANIA do egzaminu. 

W związku z tym wciąż NIKT NIE UCZYŁ ICH PROFESJONALNEGO PATRZENIA NA DROGĘ, które pozwala wiedzieć jak się WŁAŚCIWIE ZACHOWAĆ i USTAWIAĆ w KAŻDEJ SYTUACJI na drodze oraz NIWELOWAĆ STRES za kierownicą. 

Nikt nie pomógł im też POUKŁADAĆ ELEMENTÓW JAZDY W PROSTE KROKI DO ZROBIENIA. Dzięki nim mogliby skupić się na tym, co pozwoli SPOKOJNIE, PEWNIE I BEZPIECZNIE WYKONAĆ właściwie WSZYSTKIE POLECENIA EGAMINATORA. 

Niestety. Bez tej wiedzy przychodził kolejny egzamin, jeszcze kolejny, i jeszcze kolejny... Frustracja rosła, a oni  coraz bardziej w siebie wątpili. 

Wciąż próbując kupowali kolejne jazdy doszkalające, a wyniki egzaminu na prawo jazdy wciąż były negatywne.

DOBRA WIADOMOŚĆ JEST TAKA, ŻE W TWOIM PRZYPADKU WCALE TAK NIE MUSI BYĆ.

ZDANIE EGZAMINU BEZ WIELU KOLEJNYCH PODEJŚĆ JEST MOŻLIWE, JEŚLI: 

Już PRZED wejściem do auta będziesz wiedzieć na co  ZWRÓCIĆ UWAGĘ PATRZĄĆ NA DROGĘ oraz PRZYGTOWUJĄC SIĘ DO JAZDY, aby NIE POPEŁNIAĆ podstawowych błędów powodujących zwykle niezdanie egzaminu.
Nauczysz się PATRZEĆ NA DROGĘ W OKREŚLONEJ SEKWENCJI, UNIKAJĄC CHAOSU, którym mogłaś dotychczas czuć się przytłoczona.
Nauczysz się ZADAWAĆ SOBIE OKREŚLONE PYTANIA PODCZAS JAZDY,  które spowodują, że ZAWSZE BĘDZIESZ WIEDZIAŁA JAK SIĘ USTAWIĆ I ZACHOWAĆ. Dzięki temu Twoja jazda stanie się bardziej PŁYNNA, a Ty  BĘDZIESZ CZUĆ SIĘ ZNACZNIE PEWNIEJ prowadząc auto.
Dowiesz się JAK PRZEKIEROWAĆ PUNKT SKUPIENIA NA WYKONYWANIE ZADAWANYCH PRZEZ EGZAMINATORA POLECEŃ. To pozwoli Ci ZMINIMALIZOWAĆ STRES i czuć większą SWOBODĘ oraz SPOKÓJ za kierownicą.
Wypracujesz  NAWYK OBSERWACJI DROGI JAK U KIEROWCY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, co wpłynie na WYPRACOWANIE TWOICH WŁAŚCIWYCH REAKCJI i odpowiednie USTAWIANIE SIĘ NA WSZYSTKICH DROGACH oraz SKRZYŻOWANIACH.
Zrozumiesz JAK egzaminator postrzega wydawane przez siebie polecenia i CZEGO DOKŁADNIE OD CIEBIE OCZEKUJE w określonych sytuacjach.
WDROŻYSZ ZMIANY w swojej jeździe, które pozwolą Ci CZUĆ SIĘ KOMFORTOWO
I SPOKOJNIE za  kierownicą oraz BYĆ W PEŁNI PRZYGOTOWANĄ do egzaminu praktycznego.

Nazywam się Michał Trawka i od 2005 roku jestem instruktorem nauki jazdy, instruktorem techniki jazdy, a przy tym trenerem efektywnej nauki. 

Dodatkowo ukończyłem wiele kursów opartych na psychologicznej wiedzy związanej ze skutecznym radzeniem sobie z emocjami, w tym ze stresem.

 Łącząc całą tą wiedzę i wieloletnie doświadczenie przygotowałem kurs online "Pokonaj Stres i Zdaj Egzamin na Prawo Jazdy". Zamieściłem w nim WSZYSTKIE NIEZBĘDNE STRATEGIE, które pozwalają ZWIĘKSZYĆ prawdopodobieństwo zdania egzaminu na prawo jazdy aż o 98%. 

Wynik ten jest oparty na wynikach moich kursantów i osób, którym pomogłem wdrożyć strategie zdania do ich jazdy przed  przystąpieniem do  egzaminu. 

CO DOKŁADNIE OTRZYMASZ W RAMACH KURSU "POKONAJ STRES I ZDAJ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY"?

Dowiesz się co jest PRZYCZYNĄ STRESU  na egzaminie na prawo jazdy i CO ZROBIĆ, ABY OBNIŻYĆ JEGO POZIOM DO MINIMUM.
Dowiesz się JAK ZAPLANOWAĆ SWOJE ZACHOWANIE ZA KIEROWNICĄ I PRZEWIDZIEĆ ZACHOWANIE INNYCH KIEROWCÓW. Twoja jazda stanie się spokojniejsza i mniej chaotyczna.
Dowiesz się JAK MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE ZAWSZE USTAWIASZ SIĘ WE WŁAŚCIWY SPOSÓB NA WSZYSTKICH RODZAJACH DRÓG oraz WSZYSTKICH SKRZYŻOWANIACH w Polsce.
Dowiesz się, co zrobić, aby już od  pierwszych chwil egzaminu pokazać się w oczach egzaminatora jako OSOBA ZNAKOMICIE PRZYGOTOWANA I PEWNA SIEBIE, która sokonale WIE CO ROBI i POPRAWNIE WYKONUJE JEGO POLECENIA. 
Nauczysz się wyznaczać swój właściwy CEL I KIERUNEK SKUPIENIA PO KAŻDYM PYTANIU EGZAMINATORA. Poznasz też ZNACZENIE ZADAWANYCH SOBIE ODPOWIEDNICH PYTAŃ w swojej głowie podczas jazdy. Dzięki tym elementom będziesz w stanie UNIKNĄĆ WSZYSTKICH PODSTAWOWYCH BŁĘDÓW na egzaminie praktycznym, które najczęściej się powtarzają.
Nauczysz się MIEĆ WPŁYW NA SIEBIE, SWOJĄ JAZDĘ I ZACHOWANIE ZA KIEROWNICĄ po każdym poleceniu egzaminatora. Także w chwilach, gdy wcześniej mogłaś/eś się gubić. Teraz w ciągu KILKU SEKUND będziesz
w stanie odnaleźć się i POPRAWNIE WYKONAĆ ZADANE CI POLECENIE.

Nauczysz się   OBSERWACJI DROGI JAK KIEROWCA Z CO NAJMNIEJ KILKULETNIM DOŚWIADCZENIEM. Dzięki temu będziesz w stanie zauważać i rozumieć pojawiające się na drodze wszelkie znaki, tak jak widzi je egzaminator. To pozwoli Ci ZACHOWAĆ PEWNOŚĆ SIEBIE oraz BEZPIECZNIE WYKONYWAĆ WSZELKIE MNEWRY, BEZ RYZYKA POPEŁNIENIA PROSTYCH BŁEDÓW podczas egzaminu. 
Zaczniesz jeździć PEWNIE i SPOKOJNIE, niezależnie od sytuacji na drodze. Będziesz gotowa podejść do egzaminu
z pewnością i przekonaniem, że jesteś  do niego w pełni przygotowana. Teraz NAPRAWDĘ OD CIEBIE BĘDZIE ZALEŻAŁO na czym SKUPIASZ SWOJĄ UWAGĘ i JAK WYGLĄDA TWOJA JAZDA. Skończysz z przypadkowymi reakcjami. Będziesz miała wpływ na poszczegolne elementy jazdy, które dotąd mogły być Twoim wyzwaniem.

Ponieważ od lat jestem pasjonatem nauki jazdy i moją wewnętrzną misją jest pomóc jak najszerszemu gronu kursantów, zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do grona uczestników kursu "Pokonaj Stres i Zdaj Egzamin na Prawo Jazdy".

W ramach tego kursu otrzymasz dostęp do materiałów zawierających PIĘĆ STRATEGII niezbędnych do Zdania Egzaminu na prawo jazdy. 

Każda Strategia jest dostępna w formie wideo i w dodatkowym materiale PDF, z którym należy się zapoznać.

Do strategii dołączone są także ĆWICZENIA. Ich celem jest ZMIANA NAWYKÓW 
i SCHEMATÓW ZACHOWANIA za kierownicą. 

Ćwiczenia częściowo przerabiasz przed własnym komputerem, a część jeżdżąc z własnym instruktorem.

Kurs ten JEST JEDYNYM DOSTĘPNYM W TEJ FORMIE KURSEM W POLSCE.

Zawiera informacje, na które INSTRUKTORZY ZWYKLE NIE ZWRACAJA UWAGI PODCZAS JAZD
Z KURSANTAMI. 

Zapewniam Cię, GDYBYŚ OTRZYMAŁA MATERIAŁ  Z KURSU OD SWOJEGO INSTRUKTOA, NIE BYŁOBY POTRZEBY, ABYŚ SZUKAŁA DALSZEJ POMOCY.  

Cały materiał dostępny w ramach kursu został opracowany na podstawie połączenia wiedzy instruktorskiej oraz psychologicznej. Dzięki temu zastosowane w nim metody są tak niesamowicie skuteczne po ich utrwaleniu i wdrożeniu do swojej jazdy. 

W związku z powyższym wartość kursu jest wręcz bezcenna. Pozwala OSZCZĘDZIĆ CZĘSTO NAWET SETKI ZŁOTYCH na dokupowanych dodatkowych jazdach z instruktorem.

Nie mówię już nawet o kwotach wydanych na kolejne egzaminy praktyczne na prawo jazdy. 

Standardowa cena dostępu do kursu to 197 zł. Cena promocyjna to 97 zł. 

Decydując się tylko teraz, możesz mieć dostęp do kursu za jedyne 47 zł!

Wartość kursu: 197 zł
Cena promocyjna: 97 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

ZOBACZ BONUSY, KTÓRE OTRZYMASZ WRAZ
Z DOSTĘPEM DO KURSU:

BONUS #1 - SKRYPT Z ĆWICZENIAMI DO WDRAŻANIA
I UTRWALANIA KAŻDEJ STRATEGII - WARTOŚĆ 97 ZŁ

ĆWICZENIA ZAWARTE W SKRYPCIE POZWOLĄ CI POUKŁADAĆ     I UTRWALIĆ CAŁĄ ZDOBYTĄ WIEDZĘ. DZIĘKI TEMU WYPRACUJESZ NOWY SPOSÓB PATRZENIA NA DROGĘ. 

DZIĘKI TEMU BĘDZIESZ SIĘ CZUŁA SPOKOJNIEJ I PEWNIEJ ZARÓWNO NA EGZAMINIE JAK I PÓŹNIEJ PORUSZAJĄC SIĘ NA DRODZE JAKO PEŁNOPRAWNY KIEROWCA.

BONUS #2 - DOSTĘP DO MOJEGO COTYGODNIOWEGO WSPARCIA W GRUPIE - WARTOŚĆ 147 ZŁ 

RAZ W TYGODNIU W GRUPIE NA FACEBOOKU BĘDĘ ODPOWIADAŁ NA WSZYSTKIE ZADANE PYTANIA ZWIĄZANE Z MATERIAŁEM KURSU.

DZIĘKI TEMU BĘDZIESZ MOGŁA O WSZYSTKO DOPYTAĆ I BYĆ PEWNA, ŻE WDRAŻANA PRZEZ CIEBIE WIEDZA JEST DOBRZE ROZUMIANA I WŁAŚCIWIE WDROŻONA DO TWOJEJ JAZDY.

GWARANCJA JAKOŚCI:

Uwaga! Ponieważ jestem pewien co do skuteczności zawartych w kursie Strategii i wiem, że czasem w człowieku mogą pojawiać się naturalne obawy przed tym, "czy mi też to na pewno pomoże?",   otrzymujesz ode mnie 30-dniową gwarancję jakości i satysfakcji. 

Zależy mi, abyś czuła się bezpiecznie i spokojnie z podjętą przez siebie decyzją. Dlatego właśnie jeśli po 30-stu dniach wdrażania ćwiczeń Strategii Zdania Egzaminu Twoja jazda oraz sposób patrzenia na drogę nie poprawi się, a poziom stresu nie obniży się podczas egzaminu oraz nadal nie będziesz mogła go zdać, otrzymasz ode mnie ZWROT CAŁEJ SWOJEJ INWESTYCJI.

Wartość kursu: 197 zł
Cena promocyjna: 97 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

POZNAJ OPINIE OSÓB, KTÓRE JUŻ SKORZYSTAŁY ZE STRATEGII ZAWARTYCH W KURSIE:

Wartość kursu: 197 zł
Cena promocyjna: 97 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

© Copyright Prospectus K&M Sp.z o.o.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Close

Podaj dane do zamówienia

Uzupełnij poniższe dane, aby przejść dalej

Akceptuję  Regulamin oraz Politykę Prywatności. Twoje dane są bezpieczne i nie będą udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym.

Close