Te Unikalne Strategie Zdania Egzaminu Na Prawo Jazdy Pozwalają Skutecznie Opanować Stres i Prawidłowo Wykonać Wszystkie Polecenia Egzaminatora 

Dzięki Nim Kursanci Wiedzą Jak Sobie Poradzić Na Każdej Drodze i Każdym Skrzyżowaniu w Polsce Oraz Unikają Konieczności Płacenia Za Kolejne Godziny Jazdy i Następne Niezdane Egzaminy

Jesteś osobą, która będzie PODCHODZIŁA DO EGZAMINU NA PRAWO JAZDY po raz pierwszy lub kolejny raz?
Obawiasz się, że z powodu STRESU NIE wykonasz WŁAŚCIWIE wszystkich poleceń egzaminatora?
Masz problemy ze ZMIANĄ PASA RUCHU i ODPOWIEDNIM ZACHOWANIEM SIĘ NA DRODZE oraz SKRZYŻOWANIACH?
Nie czujesz się zbyt pewnie za kierownicą i często nie wiesz jak PRAWDIŁOWO USTAWIĆ SIĘ na drodze lub skrzyżowaniu?
Kiedy jesteś za kierownicą często CZUJESZ SIĘ totalnie ZAGUBIONA?
W Twojej głowie jest strach przed OBLANIEM egzaminu z BŁAHEGO POWODU?
Na myśl o tym, co Cię czeka, TRACISZ WIARĘ W SIEBIE i masz wątpliwości czy zdasz egzamin?
CHCESZ BYĆ PEŁNA SPOKOJU i PEWNOŚCI SIEBIE za kierownicą, szczególnie wiedząc, że siedzący obok egzaminator bacznie Cię obserwuje?
Marzysz o tym, aby podczas egzaminu (i nie tylko!) CZUĆ SIĘ PEWNIE i WIEDZIEĆ JAK SIĘ USTAWIĆ oraz ZACHOWAĆ w niemal KAŻDEJ SYTUACJI JAKA MOŻE CIĘ SPOTKAĆ?

Doskonale Cię rozumiem! Dziesiątki moich byłych kursantów, było kiedyś dokładnie w tym samym miejscu, w którym jesteś dziś także i Ty. 

Popełniali oni proste błędy, tylko dlatego, że NIE ZOSTALI NAUCZENI PATRZENIA NA DROGĘ WE WŁAŚCIWY SPOSÓB. To wywoływało w nich stres nie do opanowania oraz powodowało, że nie wiedzieli jak się zachowaywać w róznego rodzaju sytuacjach na drodze i skrzyżowaniach. 

Zamiast skupiać się na poleceniach egzaminatora, myśleli o tym, aby np. ZAHAMOWAĆ TRZĘSĄCĄ SIĘ ZE STRESU NOGĘ.  Przerażał ich też chaos wywołany zbyt wieloma rzeczami do zrobienia jednocześnie za kierownicą.

W wyniku tego wszystkiego  szybko TRACILI WIARĘ W SIEBIE I SWOJE UMIEJĘTNOŚCI. To skutkowało ostatecznie kolejnym oblanym egzaminem i poczuciem, że może jednak jazda samochodem "nie jest dla mnie".

Najorszym problemem było jednak to, że podczas kolejnych jazd ze swoim instruktorem kursanci byli albo chwaleni albo krytykowani, ale pomimo to NIC SIĘ NIE ZMIENIAŁO W FORMIE ICH PRZYGOTOWANIA do egzaminu. 

W związku z tym wciąż NIKT NIE UCZYŁ ICH PROFESJONALNEGO PATRZENIA NA DROGĘ, które pozwala wiedzieć jak się WŁAŚCIWIE ZACHOWAĆ i USTAWIAĆ w KAŻDEJ SYTUACJI na drodze oraz NIWELOWAĆ STRES za kierownicą. 

Nikt nie pomógł im też POUKŁADAĆ ELEMENTÓW JAZDY W PROSTE KROKI DO ZROBIENIA. Dzięki nim mogliby skupić się na tym, co pozwoli SPOKOJNIE, PEWNIE I BEZPIECZNIE WYKONAĆ właściwie WSZYSTKIE POLECENIA EGAMINATORA. 

Niestety. Bez tej wiedzy przychodził kolejny egzamin, jeszcze kolejny, i jeszcze kolejny... Frustracja rosła, a oni  coraz bardziej w siebie wątpili. 

Wciąż próbując kupowali kolejne jazdy doszkalające, a wyniki egzaminu na prawo jazdy wciąż były negatywne.

DOBRA WIADOMOŚĆ JEST TAKA, ŻE W TWOIM PRZYPADKU WCALE TAK NIE MUSI BYĆ.

ZDANIE EGZAMINU BEZ WIELU KOLEJNYCH PODEJŚĆ JEST MOŻLIWE, JEŚLI WCZEŚNIEJ: 

Dowiesz się CO JEST PRZYCZYNĄ STRESU na egzaminie na prawo jazdy i JAK OBNIŻYĆ JEGO POZIOM DO MINIMUM poprzez właściwie ułożony sposób patrzenia na drogę. Dzięki temu utrzymasz koncentrację na poleceniach egzaminatora i na wykonywanych manewrach.
Już przed rozpoczęciem egzaminu będziesz wiedziała NA CZYM SKUPIĆ SWOJĄ UWAGĘ, ABY WŁAŚCIWIE WYKONAĆ WSZYSTKIE POLECENIA EGZAMINATORA. Dzięki temu z pewnością i spokojem odpowiesz na wzadane pytania oraz wykonasz kolejne manewry i polecenia.
Dowiesz się JAK MIEĆ PEWNOŚĆ, ŻE USTAWIASZ SIĘ WE WŁAŚCIWY SPOSÓB NA WSZYSTKICH RODZAJACH DRÓG i WSZYSTKICH RODZAJACH SKRZYŻOWAŃ w Polsce. Dzięki temu przestaniesz obawiać się zagubienia lub tego, że coś zrobisz źle na drodze, a Twoja jazda stanie się PŁYNNA i BEZPIECZNA.
Nauczysz się wyznaczać swój CEL JAZDY i KIERUNEK SKUPIENIA PO KAŻDYM POLECENIU EGZAMINATORA.  To spowoduje, że Twoja jazda będzie ułożona bez chaotycznych manewrów.
Dowiesz się JAK ZAPLANOWAĆ SWOJE ZACHOWANIE ZA KIEROWNICĄ i JAK PRZEWIDZIEĆ ZACHOWANIE INNYCH KIEROWCÓW. Twoja jazda stanie się SPOKOJNA i mniej chaotyczna.
Nauczysz się ZADAWAĆ SOBIE ODPOWIEDNIE PYTANIA W GŁOWIE PODCZAS JAZDY, co pozwoli uniknąć często powtarzanych, banalnych błędów na egzaminie. 
Nauczysz się OBSERWACJI DROGI W ODPOWIEDNIEJ SEKWENCJI, JAK KIEROWCA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM. Dzięki temu będziesz w stanie zauważać i ROZUMIEĆ pojawiające się na drodze ZNAKI oraz UNIKNIESZ RYZYKA niewłaściwego wykonania poleceń egzamnatora.
Dowiesz się co zrobić, aby już od pierwszych chwil egzaminu CZUĆ SIĘ OSOBĄ ZNAKOMICIE PRZYGOTOWANĄ I PEWNĄ SIEBIE, która doskonale WIE CO ROBI i POPRAWNIE WYKONUJE WSZYSTKIE POLECENIA zadane przez egzaminatora. Dzięki temu od samego początku będziesz postrzegana przez egzaminatora jako osoba, która naprawdę potrafi jeździć samochodem.
Zrozumiesz jak egzaminator postrzega drogę i JAKIEGO ZACHOWANIA od Ciebie OCZEKUJE PODCZAS WYKONYWANIA KOLEJNYCH MANEWRÓW. Dzięki temu niczym nie będzie mógł Cię zaskoczyć, a Ty będziesz gotowa na wszystkie sytuacje jakie mogą się zdarzyć na drodze. 
Dowiesz się JAK MIEĆ WPŁYW NA SWOJE REAKCJE i ZACHOWANIA ZA KIEROWNICĄ, także w chwilach i sytuacjach, gdy wcześniej mogłaś się gubić. Teraz w ciągu zaledwie KILKU SEKUND będziesz w stanie WZOROWO WYKONAĆ ZADANE POLECENIE.

TERAZ MOŻESZ TO WSZYSTKO OTRZYMAĆ DZIĘKI UNIKALNEMU KURSOWI "POKONAJ STRES I ZDAJ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY" 

Wartość kursu  197 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

Nazywam się Michał Trawka i od 2005 roku jestem instruktorem nauki jazdy, instruktorem techniki jazdy, a przy tym trenerem efektywnej nauki. 

Dodatkowo ukończyłem wiele kursów opartych na psychologicznej wiedzy związanej ze skutecznym radzeniem sobie z emocjami, w tym ze stresem.

 Łącząc całą tą wiedzę i wieloletnie doświadczenie przygotowałem kurs online "Pokonaj Stres i Zdaj Egzamin na Prawo Jazdy". Zamieściłem w nim WSZYSTKIE NIEZBĘDNE STRATEGIE, które pozwalają ZWIĘKSZYĆ prawdopodobieństwo zdania egzaminu na prawo jazdy aż o 98%. 

Wynik ten jest oparty na wynikach moich kursantów i osób, którym pomogłem wdrożyć strategie zdania do ich jazdy przed  przystąpieniem do  egzaminu. 

CO ZYSKASZ KORZYSTAJĄC Z KURSU "POKONAJ STRES I ZDAJ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY"?

Dostęp do UNIKALNEJ WIEDZY, której nie uczy ŻADNA szkoła jazdy w Polsce. Jest to wiedza, która wykorzystuje i łączy ze sobą techniki psychologii, techniki jazdy i wiedzę teoretyczną z zakresu ruchu drogowego, którą prawdopodobnie zdobyłaś już na swoim kursie.
Poznasz nigdzie więcej niedostępny SYSTEM V STRATEGII ZDANIA EGZAMINU na prawo jazdy, które niemal ZA KAŻDYM RAZEM przynoszą u kustantów SPEKTAKULARNE EFEKTY: zmianę w sposobie patrzenia na drogę, większą koncentrację, spokój i pewność siebie podczas wykonywania kolejnych poleceń zadanych przez egzaminatora.
Ucząc się kolejnych Strategii zawartych w kursie oraz wdrażając je do swojego życia ZWIĘKSZASZ SZANSĘ ZDANIA SWOJEGO EGZAMINU NA PRAWO JAZDY AŻ O PONAD 90%.
Materiału zawartego w kursie możesz uczyć się SAMODZIELNIE. Nie musisz nawet regularnie jeździć z instruktorem, aby nabywać kolejne zawarte w nim umiejętności. Wszystko jest tak przygotowane, aby KAŻDY KURSANT BYŁ W STANIE ZROZUMIEĆ i PRZYSWOIĆ wiedzę we własnym zakresie. 
Aby uzyskać oczekiwane efekty należy poświęcić KAŻDEGO DNIA JEDYNIE 15 MINUT  na ćwiczenia i utrwalanie umiejętności, które przeniosą się potem na EFEKTYWNOŚĆ TWOJEJ JAZDY, SPOSÓB POSTRZEGANIA DROGI oraz WYKONYWANIE POLECEŃ EGZAMINATORA.
Kurs składa się z ponad 2-ch godzin nagranych MATERIAŁÓW WIDEO oraz 6-ściu MATERIAŁÓW w formie PDF.  
Materiały kursu znajdują się w tajnej grupie na Facebooku, do której otrzymasz dostęp. Są one tam posegregowane w PRZEWODNIKI, z którymi należy kolejno się zapoznawać jeden po drugim. 
W materiałach kursu są także dołączone wybrane materiały z YouTube z warszawskiego Ośrodka Egzaminacyjnego, których WARTO POSŁUCHAĆ i WYKORZYSTAĆ DO ĆWICZEŃ V STRATEGII ZDANIA EGZAMINU. Nawet jesli jestes z innego miasta, to nie będzie miało żadnego znaczenia. Efektywność ćwiczeń będzie taka sama.
W grupie budujemy także społeczność osób, które chcą WZAJEMNIE SIĘ WSPIERAĆ z pozostałymi kursantami i uczestnikami kursu. Można tam wymieniać się doświadczeniami lub zadać pytanie jeśli coś okazałoby się niezrozumiałe. 
Decydując sie na kurs, otrzymasz także DWIE NIESPODZIANKI GRATIS - ale o nich więcej informacji nieco niżej.

Wartość kursu  197 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

Ponieważ od lat jestem pasjonatem nauki jazdy i moją wewnętrzną misją jest pomóc jak najszerszemu gronu kursantów, zapraszam Cię serdecznie do dołączenia do grona uczestników kursu "Pokonaj Stres i Zdaj Egzamin na Prawo Jazdy".

W ramach tego kursu otrzymasz dostęp do materiałów zawierających PIĘĆ STRATEGII niezbędnych do Zdania Egzaminu na prawo jazdy. 

Każda Strategia jest dostępna w formie wideo i w dodatkowym materiale PDF, z którym należy się zapoznać.

Do strategii dołączone są także ĆWICZENIA. Ich celem jest ZMIANA NAWYKÓW 
i SCHEMATÓW ZACHOWANIA za kierownicą. 

Ćwiczenia częściowo przerabiasz przed własnym komputerem, a część jeżdżąc z własnym instruktorem.

Kurs ten JEST JEDYNYM DOSTĘPNYM W TEJ FORMIE KURSEM W POLSCE.

Zawiera informacje, na które INSTRUKTORZY ZWYKLE NIE ZWRACAJA UWAGI PODCZAS JAZD
Z KURSANTAMI. 

Zapewniam Cię, GDYBYŚ OTRZYMAŁA MATERIAŁ  Z KURSU OD SWOJEGO INSTRUKTOA, NIE BYŁOBY POTRZEBY, ABYŚ SZUKAŁA DALSZEJ POMOCY.  

Cały materiał dostępny w ramach kursu został opracowany na podstawie połączenia wiedzy instruktorskiej oraz psychologicznej. Dzięki temu zastosowane w nim metody są tak niesamowicie skuteczne po ich utrwaleniu i wdrożeniu do swojej jazdy. 

W związku z powyższym wartość kursu jest wręcz bezcenna. Pozwala OSZCZĘDZIĆ CZĘSTO NAWET SETKI ZŁOTYCH na dokupowanych dodatkowych jazdach z instruktorem.

Nie mówię już nawet o kwotach wydanych na kolejne egzaminy praktyczne na prawo jazdy. 

Standardowa cena dostępu do kursu to 197 zł. 

Decydując się tylko teraz, możesz mieć dostęp do kursu za jedyne 47 zł!

Wartość kursu: 197 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

ZOBACZ BONUSY, KTÓRE OTRZYMASZ WRAZ
Z DOSTĘPEM DO KURSU:

BONUS #1 - SKRYPT Z ĆWICZENIAMI DO WDRAŻANIA
I UTRWALANIA KAŻDEJ STRATEGII - WARTOŚĆ 97 ZŁ

ĆWICZENIA ZAWARTE W SKRYPCIE POZWOLĄ CI POUKŁADAĆ     I UTRWALIĆ CAŁĄ ZDOBYTĄ WIEDZĘ. DZIĘKI TEMU WYPRACUJESZ NOWY SPOSÓB PATRZENIA NA DROGĘ. 

DZIĘKI TEMU BĘDZIESZ SIĘ CZUŁA SPOKOJNIEJ I PEWNIEJ ZARÓWNO NA EGZAMINIE JAK I PÓŹNIEJ PORUSZAJĄC SIĘ NA DRODZE JAKO PEŁNOPRAWNY KIEROWCA.

BONUS #2 - DOSTĘP DO MOJEGO COTYGODNIOWEGO WSPARCIA W GRUPIE - WARTOŚĆ 147 ZŁ 

RAZ W TYGODNIU W GRUPIE NA FACEBOOKU BĘDĘ ODPOWIADAŁ NA WSZYSTKIE ZADANE PYTANIA ZWIĄZANE Z MATERIAŁEM KURSU.

DZIĘKI TEMU BĘDZIESZ MOGŁA O WSZYSTKO DOPYTAĆ I BYĆ PEWNA, ŻE WDRAŻANA PRZEZ CIEBIE WIEDZA JEST DOBRZE ROZUMIANA I WŁAŚCIWIE WDROŻONA DO TWOJEJ JAZDY.

GWARANCJA JAKOŚCI:

Uwaga! Ponieważ jestem pewien co do skuteczności zawartych w kursie Strategii i wiem, że czasem w człowieku mogą pojawiać się naturalne obawy przed tym, "czy mi też to na pewno pomoże?",   otrzymujesz ode mnie 30-dniową gwarancję jakości i satysfakcji. 

Zależy mi, abyś czuła się bezpiecznie i spokojnie z podjętą przez siebie decyzją. Dlatego właśnie jeśli po 30-stu dniach wdrażania ćwiczeń Strategii Zdania Egzaminu Twoja jazda oraz sposób patrzenia na drogę nie poprawi się, a poziom stresu nie obniży się podczas egzaminu oraz nadal nie będziesz mogła go zdać, otrzymasz ode mnie ZWROT CAŁEJ SWOJEJ INWESTYCJI.

Wartość kursu z Bonusami: 441 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

POZNAJ OPINIE OSÓB, KTÓRE JUŻ SKORZYSTAŁY ZE STRATEGII ZAWARTYCH W KURSIE:

Wartość kursu z Bonusami: 441 zł

Aktualna cena dla Ciebie: 47 zł

© Copyright Prospectus K&M Sp.z o.o.  Wszystkie prawa zastrzeżone.

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności oraz otrzymywanie informacji handlowych.

Close

Podaj dane do zamówienia

Uzupełnij poniższe dane, aby przejść dalej

Akceptuję  Regulamin oraz Politykę Prywatności. Twoje dane są bezpieczne i nie będą udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym.

Close